אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בטר פלייס מינתה מנכ"ל חדש: דן כהן

פרסום ראשון

בטר פלייס מינתה מנכ"ל חדש: דן כהן

כהן, שכיהן עד לאחרונה כסמנכ"ל האסטרטגיה של בטר פלייס, ישמש בתפקיד כפול: מנכ"ל בטר פלייס העולמית ומנכ"ל בטר פלייס ישראל

21.01.2013, 21:57 | תומר הדר

לאחר פרישתו של אוון ת'ורנלי מתפקיד בטר פלייס העולמית מכריזה הערב (ב') החברה על מינוי מנכ"ל חדש: דן כהן. כהן, שכיהן עד לאחרונה כסמנכ"ל האסטרטגיה של בטר פלייס, ישמש בתפקיד כפול: מנכ"ל בטר פלייס העולמית ומנכ"ל בטר פלייס ישראל. אלן גלמן יכהן בתפקיד המשנה למנכ"ל בטר פלייס העולמית וגם בתפקיד מנהל הכספים.  

קראו עוד בכלכליסט

בטר פלייס יוצאת בימים אלה בתוכנית שיווק חדשה הכוללת החדרה אגרסיבית של המכוניות החשמליות באמצעות שלל מבצעי מימון המוצעים באמצעות חברות הליסינג.

אוון ת אוון ת'ורנלי אוון ת

כזכור, בשבוע שעבר הודיע ת'ורנלי, שעמד קודם לכן בראש בטר פלייס אוסטרליה, על פרישתו מן התפקיד, זאת לאור אי הסכמה בנושא התפרסות בטר פלייס לשווקים בעולם. ת'ורנלי עמד להנהיג תוכנית חדירה עולמית שבמסגרתה תוכנן למתג את בטר פלייס כספקית של אמצעי טעינה ליצרני הרכב השונים בכמה מדינות ברחבי העולם, וביניהן אוסטרליה וארצות הברית. תוכנית החדירה החדשה מבוססת על מכירות אגרסיביות בשני שווקים עיקריים שבהם כבר פרוסה תשתית טעינה לרכב חשמלי: ישראל ודנמרק.

לפני כמה חודשים הודיע מנכ"ל בטר פלייס העולמית הראשון, שי אגסי, על עזיבת החברה. לפני כשלושה חודשים הודיע גם משה קפלינסקי, מנכ"ל בטר פלייס ישראל, על עזיבת תפקידו. במקביל הודיעה החברה בחודשים האחרונים על פיטוריהם של מאות עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הציבור לא מבין איזו דרמה מתנהלת מאחורי הקלעים - ניתן לכתוב על זה סרט לאוסקר
תקשיבו, מאחורי הקלעים מתקיימת אחת מהדרמות העיסקיות הגדולות של המאה ה21 כאשר עידן עופר נלחם בציפורניו על כבודו, על בחירת ליבו, ועל יוקרתה של החברה לישראל. אתם אולי קוראים את הכתבות בנושא אבל לבטח לא מקשרים בין הנתונים. עידן עופר הצליח לרתום בשבוע האחרון הן את האוצר לטובת הקלות מיסוי לקכב חשמלי רק ללקוחות תאגידיים (קניה דרך חברות ליסינג, משמע רכבי בטר פלייס ולא יבואן ישיר לפרטיים), ומצד שני עשה מהלך מדהים עם משרד התחבורה שעצר על יבואני הרכב למקור רכבים חשמליים (תואנה משונה שתעכב אותם) בדיוק כאשר שלוש יבואניות היו אמורות להתחיל לשווק מאות בודדות של רכבים חדשים שהגיעו למדינה! בנוסף, עופר לחץ על רנו שילחצו על היבואנית קרסו שיעזרו לבטר פלייס (אלו שאגאסי גנב להם את הזיכיון על הפלואנס בעוד המנכל שלהם מטייל בעולם) . פשוט גאוני! בטח סבא קרסו מתהפך בקבר. נכון להיום, בטר פלייס הינה מונופול לרכב חשמלי בחסות הממשלה והציבור לא יזכה להנות מיתרונות רכב חשמלי!! יבואני הרכב כבר עייפים מלהילחם וכנ"ל חברות אחרות של עמודי טעינה. הדבר ימשך כחודשיים שלושה לפחות דבר שאמור להיות שירת העגור (עידן עופר) או שירת הברבור.... הלוואי שיכולתי לכתוב כל שידוע לי אבל סיכמתי רק מה שכבר פורסם באינטרנט בתקווה שלא יצנזרו תגובה זו.
רוי  |  22.01.13
7.
ל-1
ידידי, אחת הסיבות הגדולות שבגללן אין לך כסף לסגור את החודש, היא שאתה משלם המון על דלק ולאחר הבחירות, צפוי לשלם עוד יותר על דלק! הצע שלי, כאחד העם וכלקוח פוטנציאלי של בטר פלייס, תזמין נסיעת מבחן ותשב עם אחד נציגי המכירות. אני בטוח שהם ימצאו לך את העסקה שתתאים בול עבורך! אגב, זה בדיוק מה שאני עשיתי כלקוח פוטנציאלי :-)
תומר  |  22.01.13
לכל התגובות