אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ITS של קבוצת פור-גרופ מעכבת תשלום המשכורות לעובדיה

ITS של קבוצת פור-גרופ מעכבת תשלום המשכורות לעובדיה

חברת ציוד התקשורת לא שילמה ל-70 עובדיה את משכורת דצמבר. ITS Telecom מוכרת בימים אלה את חברת התקשורת Tower Vision - שמשכורות עובדיה לא נפגעו

27.01.2013, 17:21 | אסף גלעד

חברת איי.טי.אס מערכות טלקומוניקציה (ITS Telecom) מקבוצת פור-גרופ מעכבת את תשלום המשכורות לעובדיה. ל"כלכליסט" נודע כי חברת המרכזיות הסלולריות מאזור עיכבה את תשלום משכורת דצמבר לכ-70 עובדיה.

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, גורמים בחברה רומזים כי המשכורת תשולם עד סוף השבוע וכי משכורות ינואר ישולמו במועדן בחודש הבא. במקביל מנהלת החברה מגעים למכירת חברת התקשורת ההודית Tower Vision, אך ככל הידוע משכורות העובדים בחברה זו שולמו בזמן.

את ITS מנהל אריק אלקלעי, לשעבר מנכ"ל לידקום שפרש ממנה ב-2009. כמו לידקום בעברה, גם ITS נחשבת לחלק מקבוצת פור-גרופ, קבוצת חברות מוצרי תקשורת בבעלות האחים שושן והאחים סלוק. אלקלעי הוביל את לידקום להנפקה ב-AIM אך גם היה מזוהה עם התרסקותה לאחר עזיבתם של האחים שושן והאחים סלוק מהחברה. לידקום נכנסה לכינוס נכסים ונמכרה על ידי הכונס לחברת גירית. לפני כשלוש שנים הוחזר אלקלעי לקבוצת פור-גרופ כמנכ"ל ITS.

גורם המקורב לחברה מסר ל"כלכליסט" כי פור-גרופ מוכרת בימים אלה גם את חברת Tower Vision הפעילה בהודו וכי משכורות העובדים הישראלים שם לא עוכבו. ITS פיתחה מוצרי תקשורת לארגונים קטנים של עשרות עובדים, ומאפשרת להם להשתמש במרכזייה טלפונית וברשת מחשבים דרך רשת הסלולר. מוצרים אלה נמכרים למפעילות תקשורת סלולריות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
קבוצת פור גרופ
בתור מישהו שהיה שייך לקבוצה זו לפני מספר שנים אני יכול לומר שגדי סלוק ומשה שושן הם אנשים מלח הארץ, מוכשרים וערכיים מאוד שמחברת האם שהקימו " אלגדפון " יצאו הרבה מאנשי תשתיות התקשורת והטלקום שעובדים ומנהלים את התחום בארץ. חבל לי שהם בחרו באריק אלקלעי שכבר נכשל בחברת לידקום שבשיאה הגיעה לצבר שוק של כ 33% מלקוחות ישראל . ושכאשר נסגרה עוד היתה תחת חוזים גדולים. כשלונו של אריק ב ITS היה צפוי.. לצערי ילד הפלא הפך לבלוף ובלון נפוח.. ממנכ"ל מצליח למפרק מבטיח ? מסתבר שבקרוב נקבל את התשובה !!
אלגדפוניסט , מרכז  |  05.02.13
לכל התגובות