אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 46 שנות פעילות: קבוצת סמרה מבקשת צו הקפאת הליכים ומינוי נאמן

לאחר 46 שנות פעילות: קבוצת סמרה מבקשת צו הקפאת הליכים ומינוי נאמן

לחברה העוסקת במסחר ושיווק של מוצרי גימור לבית זה 46 שנה, חובות של כ-32 מיליון שקל ונכסיה מוערכים בכ-4 מיליון שקל בלבד. הקבוצה מעסיקה 12 עובדים

31.01.2013, 18:59 | יצחק דנון

קבוצת סמרה העוסקת זה 46 שה במסחר ושיווק של מוצרי גימור לבית תחת המותג "סמרה" פנתה לבית המשפט מחוזי בתל אביב בבקשה דחופה למתן צו הקפאת הליכים ומינוי נאמן לניהולן למשך 30 יום שבמהלכם יפעל למכירתן.

הבקשה הוגשה על ידי חברות סמרה השקעות בינלאומיות וסמרה יזמות וקרמיקה אשר ביחד עם עסקו של בעל השליטה בהן, יהודה סמרה, ידועות כ"קבוצת סמרה".

בפנייה לביהמ"ש נאמר כי המבקשות נקלעו לאחרונה לחובות של כ-32 מיליון שקל כשנכסיהן נאמדים בכ-4 מיליון שקל. לדבריהן, הן אינן מסוגלות לעמוד בתשלום התחייבויותיהן ובכלל זה תשלום שכר חודש ינואר ל-12 עובדיהן.

בבקשה נאמר כי דחיפותה נובעת מכך שהיום (31.1.13) צ'קים של המבקשות בסכום כולל של 1.45 מיליון שקל צפויים להיות מחוללים, וחלק מנושיהן אשר לטובתם משוכים השיקים הודיעו כי במקרה של חילול השיקים בכוונתם לנקוט באמצעים משפטיים כנגדן .

בבקשה נטען כי המבקשות ובעלי מניותיהן ניסו לאחרונה לחלץ את המבקשות מהקשיים הכבדים שאליהם נקלעו, אך ללא צו הקפאת הליכים לא ניתן יהיה לעשות כן.

קבוצת סמרה נחשבה לאחת הרשתות הגדולות והמוכרות למוצרי הגימור לבית כמו קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן, כלים סניטריים ואמבטיות, שפעלו בישראל. היא נוסדה על ידי יהודה סמרה. .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות