אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי הקריון ישקיעו 6 מיליון שקל בשיפוצו לטובת כניסת פוראבר 21 צילום: עמית מגל

בעלי הקריון ישקיעו 6 מיליון שקל בשיפוצו לטובת כניסת פוראבר 21

החנות, שתשתרע על שטח של 1,400 מ"ר, תיפתח בסמיכות לחנות H&M, אך לא באותה שדרה

04.02.2013, 09:16 | אורנה יפת

הקריון, מקבוצת מליסרון, ישקיע 6 מיליון שקל בבינוי ושיפוץ לטובת כניסת רשת האופנה האמריקאית פוראבר 21. החנות, שתשתרע על שטח של 1,400 מ"ר, תיפתח בסמיכות לחנות H&M, אך לא באותה שדרה.

במסגרת ההכנות הנהלת הקניון שבקריית ביאליק תזיז 12 חנויות ממקומן ותסיים את החוזה עם שלוש חנויות מקומיות, שפועלות כיום ומוכרות מכנסי ג'ינס ונעליים. כמו כן, חלק מבתי העסק יעברו מקום ובהם: בית הקפה הלל, חנות הצעצועים אימג'ינריום, ספורט ורטהיימר, חנות האיפור איל מקיאג', אופנת הגרה.

חנות פוראבר 21  בקניון עזריאלי, צילום: עמית מגל חנות פוראבר 21 בקניון עזריאלי | צילום: עמית מגל חנות פוראבר 21  בקניון עזריאלי, צילום: עמית מגל

"הכסף יושקע בבינוי לחנות פוראבר 21 וכן בשיפוץ מתחם המזון המהיר ושדרה 4", אמר דודו שגיא, מנכ"ל הקריון. "במסגרת השינויים השארנו את כל הרשתות המובילות והוצאנו חנויות מקומיות שלא התאימו לתמהיל".

פוראבר 21 תצטרף למותגי האופנה הבינלאומיים H&M ואמריקן איגל שפועלים בקריון. המותג האמריקאי פתח את החנות הראשונה בסוף 2011 בקניון עזריאלי בתל אביב. החנות משתרעת על שטח של 1,500 מ"ר ומייצרת פדיון של 4,000 שקל למ"ר. שתי חנויות נוספות של המותג צפויות להיפתח בתחילת 2014. פוראבר 21 מקימה את הסניפים בעולם באופן עצמאי ולא באמצעות זכיינים, ובישראל דני גילרמן משמש כנציג החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות