אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת AM:PM במכתב לעובדי אופיס דיפו: נעסיק 80% מכם אחרי הרכישה צילום: אריאל בשור

פרסום ראשון

קבוצת AM:PM במכתב לעובדי אופיס דיפו: נעסיק 80% מכם אחרי הרכישה

הקבוצה המתמודדת על רכישת אופיס דיפו הכחישה את הטענות שתעסיק רק 30% מהעובדים ואת הטענות שבכוונתה לסגור את המחלקה העסקית

04.02.2013, 14:56 | גיל קליאן
בעוד המתמודדים על רכישת אופיס דיפו ממתינים להגשת ההצעות לבית המשפט, פנה היום עו"ד ליאור פרי, המייצג את הקבוצה הכוללת את מייסדי AM:PM, גל ורן בלינקיס וגיא אדרי, לצד בעל השליטה ברשת קרביץ, אלון רונן, במכתב לעובדים ובו הוא תוקף את הטענות שהוטחו בקבוצה שלפיהן יעסיקו רק 30% מעובדי המטה. "הקבוצה תעסיק 80% מכלל עובדי אופיס דיפו", נכתב במכתב.

קראו עוד בכלכליסט

עוד נכתב כי "עובדים שלא יישארו באופיס דיפו – חברי הקבוצה יעשו כל מאמץ, לרבות בדרך של הקצאת משאבי כוח אדם מתוך אופיס דיפו, על מנת לשלבם ולהטמיעם, אם ירצו, במקומות עבודה אחרים. מטרת חברי הקבוצה היא להעלות את אופיס דיפו על מסלול הצלחה תוך שימוש בכל הכישורים והמשאבים של חברי הקבוצה גם לרווחת עובדי החברה, שמבחינת חברי הקבוצה יהיו חלק ממשפחה אחת גדולה". כמו כן הכחיש פרי את הטענות שלפיהן הקבוצה תסגור את המחלקה העסקית.

אופיס דיפו, צילום: נמרוד גליקמן אופיס דיפו | צילום: נמרוד גליקמן אופיס דיפו, צילום: נמרוד גליקמן

הגשת ההצעות לבית המשפט תתבצע על ידי הנאמנים, עוה"ד דוד פורר וישראל בכר, היום (ב') או מחר. עד כה אף אחת מהקבוצות לא שיפרה את הצעתה מעבר למה שהציעה נכון לאתמול. הצדדים צופים כי הדיון בבית המשפט ייקבע ליום חמישי הקרוב, וההערכות הן כי עד אז או במהלך הדיון ישפרו הצדדים את ההצעות לרכישת פעילות הרשת שנקלעה להקפאת הליכים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות