אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמירייטס איירליינס סיכמו על הסכם חסות ענק עם פריז סן ז'רמן צילום: אי אף פי

אמירייטס איירליינס סיכמו על הסכם חסות ענק עם פריז סן ז'רמן

ההסכם שווה כ-25 מיליון יורו בשנה לחמש שנים. אמירייטס איירליינס חתמה לאחרונה על הארכת חוזה עם ארסנל האנגלית לחמש שנים תמורת 150 מיליון ליש"ט

04.02.2013, 15:28 | סוכנויות הידיעות

חברת התעופה של איחוד האמירויות, אמירייטס איירליינס, חתמו על הגדלת וארכת חוזה משמעותית עם מוליכת הליגה הצרפתית, פריז סן ז'רמן. 

קראו עוד בכלכליסט

אמירייטס איירליינס היא הספונסרית הראשית (חסות חולצה) של פריז סן ז'רמן מאז 2006. ההסכם, על פי הדיווחים, שווה לפריז סן ז'רמן בסביבות ה-5 מיליון יורו בעונה עד 2014. ואולם, בזמן האחרון חתמה סן ז'רמן על הסכמי חסות גבוהים אך לא ראשיים עם מספר גורמים ברשות הקטארית . על פי בוטרוס בוטרוס, סגן נשיא אמירייטס, ההסכם החדש אינו קשור להצעות שקיבלה פריז סן ז'רמן מגורמים קטארים. "יש לנו חוזה מוכן לתקופה של חמש שנים – זה כרגע עם עורכי דין אבל כבר הסכמנו לגבי הכל עם המועדון ובקרב החברה".

פריז סן ז'רמן תזכה, ככל הנראה, לשדרוג משמעותי בחוזה הראשי שלה עם חברת התעופה. על פי הערכות תקבל 25 מיליון יורו בשנה מאמירייטס לחמש שנים (125 מיליון יורו בסך הכל).

אמירייטס איירליינס, אחת מהספונסריות הגדולות בכדורגל העולמי, חתמו לאחרונה על הארכת חוזה עם ארסנל האנגלית לחמש שנים עבור 150 מיליון ליש"ט.

"אני יודע שאנשים מותחים ביקורת עלינו ואומרים עלינו שאנחנו מבזבזים כסף", אמר בוטרוס. "אבל זה משתלם לנו מאוד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות