אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראבלו סיסטמס גייסה 15 מיליון דולר בהובלת קרן בסמר צילום: עמית שעל

ראבלו סיסטמס גייסה 15 מיליון דולר בהובלת קרן בסמר

החברה, שמפעילה אתר לבחינת שירותי ענן, גייסה עד היום כ-26 מיליון דולר. בסבב הנוכחי השתתפו גם קרנות סקויה ישראל ונורווסט פרטנרס

05.02.2013, 16:44 | מאיר אורבך

ראבלו סיסטמס של בני שניידר ורמי תמיר גייסה 15 מיליון דולר. את הגיוס החדש הובילה קרן ההון סיכון בסמר והשתתפו בו המשקיעות הוותיקות של החברה - סקויה ישראל ונורווסט פרטנרס. עד כה גייסה ראבלו סיסטמס כ-26 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ראבלו סיסטמס הקימה אתר שבו יכולים ארגונים לפתח ולבחון תוכנות ושירותים מקוונים על גבי הענן. לדברי בני שניידר, ראבלו מציעה לחברות אשר יש להן משאבים מוגבלים נפח אינסופי של מחשוב, תקשורת ואחסון בעלויות נמוכות. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת למפתחי אפליקציות לפתחן באתר ולהשיקן ישירות לשירותים כדוגמת הענן של אמזון.

רמי תמיר (מימין) ובני שניידר רמי תמיר (מימין) ובני שניידר רמי תמיר (מימין) ובני שניידר

בשיחה עם "כלכליסט" אמר בני שניידר, אחד מיזמי החברה המשמש כנשיא ויו"ר ראבלו, שהגיוס החדש יאפשר לחברה להרחיב את מספר המשתמשים באתר ולהגדיל את המכירות שלה. רמי תמיר משמש כמנכ"ל החברה.

שניידר ותמיר הם יזמים סדרתיים שאחראים בין היתר למכירות של חברת קומראנט לרד האט בכ-100 מיליון דולר, נוסף על קומראנט, שניידר ותמיר הקימו ומכרו בעבר את פנטאקום ופי-קיוב שנמכרו לסיסקו בסכום מצרפי של 320 מיליון דולר. שניידר השקיע גם בסטארט-אפ בי-הייב שנמכר ל-VMware בהיקף של כ-50 מיליון דולר.

ראבלו סיסטמס הוקמה בתחילת 2011 ומעסיקה כיום 35 עובדים רובם בישראל ומקצתם במשרד חדש של החברה בפאלו אלטו בעמק הסיליקון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות