אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חקירה בארה"ב: האם הודעות מלאנוקס בנוגע לאינפיניבד - הפרת חוק צילום: אוראל כהן

חקירה בארה"ב: האם הודעות מלאנוקס בנוגע לאינפיניבד - הפרת חוק

משרד עורכי הדין Holzer Holzer & Fistel חוקר האם חלק מההצהרות שמסרה מלאנוקס בין התאריכים 19 באפריל 2012 וה-2 בינואר השנה הפרו את חוק ניירות הערך הפדרלי

05.02.2013, 18:47 | גיא בן סימון

משרד עורכי הדין Holzer Holzer & Fistel הפועל באטלנטה שבג'ורג'יה בארה"ב, חוקר האם חלק מההצהרות שמסרה מלאנוקס בין התאריכים 19 באפריל 2012 וה-2 בינואר השנה הפרו את חוק ניירות הערך הפדרלי. ההודעות הבולטות בחקירה הן אלו המתייחסות להצהרת החברה בכל הנוגע למוצר האינפיניבד של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה ששיגר משרד עורכי הדין התמחה בתביעות יצוגיות בשוק ההון, הוא מזמין את מי שרכש מניות מלאנוקס בין אותם תאריכים ויש לו שאלות בנושא לפנות אליו.

הצמיחה המהירה של חברת השבבים הישראלית ב־2012 התחלפה בתחזית קודרת, שלפיה היא תעבור להפסד ברבעון הראשון של 2013. שני הגורמים המחזוריים שהשפיעו על תוצאות שנת 2012 של מלאנוקס היו החדרה מסיבית של הדור החדש של מוצרי האינפינבד, הפועל במהירות 56 ג'יגה־ביט במהלך השנה, והשקת פלטפורמת השרתים החדשה של אינטל, רומלי (Romley), שעודדה לקוחות רבים לשדרג את מערכות המחשוב, ובאותה עת גם את התשתית של מלאנוקס.

 איל ולדמן מנכ"ל מלאנוקס, צילום: אוראל כהן איל ולדמן מנכ"ל מלאנוקס | צילום: אוראל כהן  איל ולדמן מנכ"ל מלאנוקס, צילום: אוראל כהן

מניית מלאנוקס צללה משיא של כ־120 דולר בתחילת ספטמבר לשפל של 52 דולר היום בוול סטריט.

בתחילת ינואר מלאנוקס דיווחה על אזהרת הכנסות לרבעון הרביעי. האזהרה נבעה משילוב של ירידה בביקושים, סביבה מאקרו־כלכלית מאתגרת, ופגיעה בהכנסות כתוצאה מפגם בכבלים המהווים חלק מהחבילה של האינפיניבנד במהירות 56 ג'יגה־ביט. לפי הערכות החברה, פגם זה הוביל לעיכוב במכירות הרבעון הרביעי בהיקף של כ־20 מיליון דולר. הבעיה באותם כבלים נפתרה, וכנראה שמלאנוקס תזכה במרבית אותן מכירות ברבעונים הקרובים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות