אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 11 שנים: אתי אלון הגישה בקשה לשחרור מוקדם מהכלא צילום: יריב כץ

לאחר 11 שנים: אתי אלון הגישה בקשה לשחרור מוקדם מהכלא

הבנקאית שמעלה ב-250 מיליון שקל לכיסוי הימורי אחיה והפילה את הבנק למסחר ריצתה שני שלישים ממאסרה, והגישה בקשה לשחרור. היא נשפטה ב-2003 ל-17 שנות מאסר

05.02.2013, 20:35 | רענן בן צור, ynet

אתי אלון, המרצה עונש מאסר בעקבות פרשת המעילה בבנק המסחר, הגישה לוועדת השחרורים בקשה לשחרור מוקדם. אלון, שנשפטה ל-17 שנות מאסר, החלה לרצות את עונשה עם מעצרה בשנת 2002 וסיימה שני שלישים ממאסרה.

 התנהגותה של אלון נחשבת טובה, ודיון בעניינה יתקיים בעוד כחודש בוועדת השחרורים. אלון נידונה בינואר 2003 ל-17 שנות מאסר לאחר שגנבה 250 מיליון שקל מ"הבנק למסחר" שבו עבדה, והעבירה את הכסף לכיסוי חובותיו של אחיה עופר מקסימוב לשוק האפור.

אלון ואביה אביגדור הורשעו בעבירות רבות, בהן קשירת קשר לביצוע פשע, גניבה בידי עובד, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות והלבנת הון. אלון הורשעה גם ברישום כוזב במסמכי תאגיד, במרמה והפרת אמונים, באכסון מידע כוזב.

 בהכרעת הדין קבעה השופטת קפלן-הגלר כי משפחת מקסימוב - אתי, אביה אביגדור והאח המהמר עופר - הייתה "השלישייה הלא קדושה". היא כינתה את אלון "תרנגולת פלאית-פלילית רבת תושייה, עבריינית המטילה ביצי זהב".

לפני שנתיים זכתה אלון במאבק לצאת לשיקום. בית המשפט המחוזי בפתח תקווה קבע כי שירות בתי הסוהר הפלה לרעה אותה לרעה, והורה לאפשר לאלון להשתתף בתוכנית שיקום קבוצתית מחוץ לכותלי בית הסוהר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות