אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ורג' לוקאס מרגיע: "לא אמכור את המניות בדיסני" צילום: בלומברג

ג'ורג' לוקאס מרגיע: "לא אמכור את המניות בדיסני"

יוצר סרטי מלחמת הכוכבים התייחס לדיווחים לפיהפ ימכור את חלקו בחברה לאחר שזו הגישה בקשה למכירה אפשרית של המניות ששווין מעל 2 מיליארד דולר

07.02.2013, 11:51 | סוכנויות הידיעות

יוצר סדרת סרטי מלחמת הכוכבים האגדית, ג'ורג' לוקאס, אמר היום (ה') כי נכון לעכשיו אין בכוונתו למכור את המניות שהוא מחזיק בחברת דיסני. לוקאס מסר את ההודעה דרך דוברו לאחר שהחברה הגישה דו"ח לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) ביום רביעי ובו מעמידה קרן הנאמנות שלו את 37.1 מיליון מניותיו בחברת דיסני למכירה אפשרית. מייד לאחר הגשת הדו"ח, החלו דיווחים על כך שלוקאס מתכוון למכור את חלקו בחברה. 

קראו עוד בכלכליסט

לוקאס קיבל את המניות – ששוויים בעת סיום המסחר אתמול היה 2.02 מיליארד דולר – כחלק מרכישתה של דיסני את חברת ההפקות שלו, לוקאס פילם (Lucasfilm) אשתקד.

סרטי מלחמת הכוכבים. דיסני צפויה להוציא טרילוגיה נוספת בסדרה סרטי מלחמת הכוכבים. דיסני צפויה להוציא טרילוגיה נוספת בסדרה סרטי מלחמת הכוכבים. דיסני צפויה להוציא טרילוגיה נוספת בסדרה

במהלך רכישת חברת דיסני בשנה שעברה, אמר לוקאס כי הוא מתכנן לתרום את "מרב הונו" לעמותות הפועלות בתחום החינוך. "במשך 41 שנה השקעתי את רוב זמני והוני בחברה", אמר לוקאס. "כעת אני פותח פרק חדש בחיי ואני חש סיפוק רב נוכח ההזדמנות להקדיש יותר זמן ומשאבים לפעילות פילנתרופית".

דיסני צפויה להפיק טרילוגיה נוספת בסדרת סרטי מלחמת הכוכבים החל מ-2015. מנכ"ל החברה בוב איגר אמר השבוע שהחברה גם מתעתדת להפיק מספר סרטי ספין-אוף המבוססים על דמויות ספציפיות מתוך מלחמת הכוכבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות