אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית"ר ירושלים תקבל 200 אלף שקל ממשרד הספורט כדי להילחם בגזענות צילום: ראובן שוורץ

בית"ר ירושלים תקבל 200 אלף שקל ממשרד הספורט כדי להילחם בגזענות

הכסף מיועד לסייע לקבוצה בפעילותה נגד גילויי הגזענות בקרב אוהדים שלה, על רקע צירוף שני שחקנים צ'צ'נים מוסלמים

07.02.2013, 15:43 | כתב כלכליסט

המועצה להסדר ההימורים בספורט תעביר לקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים 200 אלף שקל כדי לסייע לה בפעילות נגד גילויי האלימות והגזענות, שפרצו לאחרונה בקרב קבוצה מסוימת של אוהדי בית"ר, על רקע צירופם של שני שחקנים צ'צ'נים מוסלמים.

קראו עוד בכלכליסט

  

במקביל, נענה השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ לבקשת שרת הספורט והתחייב להנחות את המשטרה להקל באופן משמעותי על הקבוצה בהוצאות השיטור והאבטחה במשחק הטעון ביום ראשון מול בני סכנין ובמשחקים הבאים שבהם תידרש היערכות מיוחדת. 

השרה לבנת שוחחה עם יו"ר המועדון איציק קורנפיין ועדכנה אותו על כמה פעולות שגובשו בימים האחרונים על מנת לסייע למועדון במאבקה נגד גילויי הגזענות שמפגינה לאחרונה קבוצה מקרב אוהדיה.

"מועדון בית"ר ירושלים מנהל בימים אלה מאבק חשוב וראוי לשבח מול גילויי גזענות ואלימות קשים, שהם לא רק מעוררי שאט נפש אלא גם מנוגדים לחוק", נמסר ממשרד הספורט. "אלה הן תופעות שליליות ומסוכנות, שחובתנו לעקור מן השורש. אסור לאפשר להן דריסת רגל לא במגרשי הספורט ולא בחברה הישראלית. נמשיך לפעול על מנת לסייע לראשי המועדון, להתאחדות לכדורגל ולרשויות אכיפת החוק במיגור גילויי הגזענות המכוערים האלו אשר פוגעים פגיעה קשה בספורט הישראלי ובשמם הטוב של אזרחי ישראל בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות