אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוט זכתה בפרויקט בהיקף 6 מיליון דולר צילום: עמית שעל

אלוט זכתה בפרויקט בהיקף 6 מיליון דולר

הפרויקט כולל אספקת שירות וירטואלי לבקרת הורים למפעיל סלולרי וייושם בשלבים במשך מספר שנים, הפתרון הכולל נבנה עם שותף טכנולוגי של אלוט

11.02.2013, 12:57 | כלכליסט

אלוט תקשורת ספקית פתרונות אופטימיזציה ופתרונות מניבי הכנסות, עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית, הודיעה היום על זכייתה בפרויקט בהיקף של 6 מיליון דולר ממפעיל סלולרי Tier-1.

הפרויקט, שייושם בשלבים במשך מספר שנים, מבוסס על פלטפורמת Allot Service Gateway ופתרון שירות בקרת ההורים. את הפרויקט קיבלה אלוט ממפעיל סלולרי  באחת ממדינות EMEA (אירופה, המזה"ת ואפריקה), והוא מדגיש את החשיבות שמייחסות מפעילות תקשורת סלולרית לשירותים מבוססי ענן. 

הפתרון הכולל נבנה עם שותף טכנולוגי של אלוט והוא מאפשר: סינון כתובות אתרים על פי סוגיהם; סינון תוכן בזמן אמת; חסימת קבצים; סינון פרוטוקולים ויישומים; בקרה על פי קבוצות גיל, בהתאם למדיניות נבחרת; פיקוח על תוכן מקוון; וסינון כתובות אתרים שאינם מסווגים.

יישום הפרויקט מבוסס על יכולות זיהוי בזמן אמת של תעבורת מנויי שירות בקרת הורים, בהתאם לתכנית השירות של המנוי. Allot Service Gateway מנתב את תעבורת המנויים למסנן בקרת הורים וירטואלי הסורק את דפי האינטרנט לאיתור תוכן מזיק או בלתי ראוי.

"האימוץ המהיר של שירותים סלולריים בפס רחב, לצד ההיצע הרחב של מכשירי הסלולר המתקדמים, יצרו מצב שבו ילדים עלולים להיות חשופים לתוכן לא ראוי ללא בקרה ופיקוח", אמר אנדריי אלפנט, סמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים באלוט. "שירות בקרת ההורים של אלוט תואם את צורכי מפעילי הסלולר והמנויים כאחד. השירות מספק למפעילים אפיק הכנסות חדש וקל להטמעה, על בסיס התעבורה של מנויים קיימים ברשתות הקיימות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות