אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש פסק: אתלטיקו מדריד תיאלץ לשלם 9.8 מיליון יורו למדיהפרו צילום: איי פי

ביהמ"ש פסק: אתלטיקו מדריד תיאלץ לשלם 9.8 מיליון יורו למדיהפרו

קבע כי הקבוצה הפרה את החוזה עם מדיהפרו, שהעניק לה את הזכויות הבלעדיות לשדר את כל משחקיה בליגה

11.02.2013, 17:37 | סוכנויות הידיעות

אתלטיקו מדריד תיאלץ לשלם 9.8 מיליון יורו לחברת המדיה מדיהפרו (Mediapro) ליישב מחלוקת שפרצה ביניהן סביב זכויות השידור בטלוויזיה. בית המשפט במדריד פסק כי הקבוצה, המשחקת הליגה הבכירה במדינה הפרה את החוזה עם מדיהפרו, עליו חתמה ב-2010, ושהעניק לה את הזכויות הבלעדיות לשדר את כל משחקיה של הקבוצה בליגה.

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, באתלטיקו הודיעו כי בכוונתם לערער על הפסיקה, שנכון לעכשיו מחייבת אותם להעביר את הסכום בשלושה תשלומים של 3.2 מיליון יורו לאורך שלוש השנים הבאות.

"הפסיקה אינה סופית. ישנן שתי ערכאות נוספות אליהן נוכל לפנות: בית משפט הגבוה לצדק ובית המשפט העליון. אנחנו בהחלט מתכוונים לערער", מסר דובר מטעם הקבוצה.

הקבוצה ממדריד ניסתה לשווא לטעון כי החוזה הוגדר על ידי הממונה על ההגבלים העסקיים בספרד כפוגע בתחרותיות, ולפיכך יש לבטל אותו. ביוני האחרון, חתמה הקבוצה ביחד עם שמונה קבוצות נוספות בליגה הבכירה, שלהן חוזה קיים עם מדיהפרו, על חוזה חדש עם Digital+.

פירוש הדבר שכעת אתלטיקו בילבאו, סלטה ויגו, אספניול, חטאפה, אוסאסונה, ריאל סוסיאדד, ריאל סראגוסה וריאל בטיס יצטרכו גם הן ככל הנראה לפצות את מדיהפרו. לטענתה של מדיהפרו, זכותה להיות מפוצה על כך שהקבוצה לא צייתה לחוזה, והחברה אף רמזה על כך שתנקוט בצעדים דומים נגד שאר הקבוצות.

"זהו פסק הדין הראשון שמתקבל בתביעה של מדיהפרו נגד הקבוצות שהפרו את החוזים איתה", נמסר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות