אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים: "בחו"ל לא יודעים להבדיל בין בני ברק לרמת גן"

משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים: "בחו"ל לא יודעים להבדיל בין בני ברק לרמת גן"

אבי ברזילי: "אין שום עדיפות לרמת גן על פני בני ברק, דמי השכירות למשרדים בבני ברק לא יישארו נמוכים לאורך זמן"

13.02.2013, 13:12 | דותן לוי

"לתל אביב יש עדיין את המעמד שלה. בכל מקום אחר בעולם בני ברק ותל אביב היו אותה עיר פשוט ברבעים שונים. שכר הדירה הנמוך בבני ברק לא ימשך לאורך זמן כי אין שום עדיפות לרמת גן על פני בני ברק מלבד משך הזמן שהמתחמים של רמת גן קיימים. בחו"ל לא יודעים להבדיל בין בני ברק לרמת גן ואין שום ספק שהמיתוג של בני ברק ישתנה",כך אמר אבי ברזילי משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים, המחזיקה במגדל משרדים במתחם BBC בבני ברק במהלך כנס הנדל"ן של 'מידע כנסים'.

נחשון קיוויתי , צילום: עמית שעל נחשון קיוויתי | צילום: עמית שעל נחשון קיוויתי , צילום: עמית שעל

נחשון קיוויתי יו"ר ובעלים של חברת בסר, אמר "התחלתי לבנות מגדלי משרדים בבני ברק לגמרי במקרה, חיפשתי עסקאות ברמת גן ותל אביב אבל לא מצאנו מגרשים. הגענו לבעל קרקע שהציב לנו תנאי – רכישת מגרש ברמת גן בתנאי שנרכוש ממנו קרקע נוספת בבני ברק. בהתחלה חששנו מכך אבל אז הבנו שנהיה חייבים להוריד מחירים וזה הצליח. זה היה רק לפני 10 שנים והצלחנו לשווק את הפרויקט בבני ברק וכיום עומדים שם מגדלים יפים עם נוף לפארק. המשכנו בתהליך של איתור פרויקטים ואנחנו נאכלס בעוד 4 חודשים את בסר 3 ושיווקנו גם את כל בסר 4. אנחנו לא רואים שום בעיה במותג הזה שנקרא בני ברק בתחום השיווק. כל יום אנחנו פוגשים אנשים שעוזבים את רמת גן ות"א ועוברים לבני ברק בזכות המחירים הנמוכים". 

קיוויתי התייחס לאפשרות של הצפת השוק בשטחי מסחר ואמר, "אנחנו הולכים לבנות בת"א פרויקט במתחם הארגז ביגאל אלון ורוב הרוכשים קנו את השטחים לשימוש עצמי. זה הכל עניין של תזמון ומחיר, אין ספק שמי שרכש בבני ברק לצורכי ספקולציה יכול גם להוזיל את מחירי השכירות כי יש לו מספיק מרווח בזכות העלויות הנמוכות יחסית של הבניה".

ברזילי הוסיף בהקשר זה, "בטווח הארוך כל השטחים האלה נבלעים ואני מקווה שהמגמה הזו תימשך. שטחי המשרדים בגוש דן יחסית נמוכים ביחס ליתר העולם. אנחנו נראה בפירוש עליית מחירים בטווח הארוך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות