אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גינה פרטית על גג הקניון

גינה פרטית על גג הקניון

חברת צמח המרמן תקים פארק בשטח של 6 דונם על גג קניון בבית שמש, שישמש רק את דיירי הפרויקט שהיא מקימה. העלות: 3 מיליון שקל

14.02.2013, 08:32 | שירלי ששון-עזר

התחרות הגדולה בין יזמי הנדל"ן בבית שמש מולידה פתרונות אדריכליים יצירתיים: חברת צמח המרמן, הבונה חמישה בניינים בני 15 קומות ומרכז מסחרי בכניסה לעיר, החלה בבניית פארק שישתרע על פני 6 דונם, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

הפארק ישמש את דיירי הפרויקט בלבד, הכניסה אליו תהיה פרטית והוא ייבנה לאורכו של הקניון הפתוח בגובה שלוש קומות המשקיף על קיבוץ צרעה והאזור. פיתוח הנוף יכלול צמחייה, פינות ישיבה, מסלולי ריצה וגני שעשועים. בתוך הפארק תהיה מעלית פרטית שדרכה יוכלו דיירי הפרויקט להגיע לקניון. העלות המשוערת של הקמת הפארק עומדת על כ־3 מיליון שקל. עלות ההקמה של הפרויקט כולו עומדת על כ־500 מיליון שקל.

הדמיית הפרויקט בבית שמש והפארק שייבנה על גג הקניון שמתחת לבניינים הדמיית הפרויקט בבית שמש והפארק שייבנה על גג הקניון שמתחת לבניינים הדמיית הפרויקט בבית שמש והפארק שייבנה על גג הקניון שמתחת לבניינים

לדברי רן בן אברהם, מנכ"ל צמח המרמן, מבחינת החברה מדובר בהשקעה כדאית שמעניקה לפרויקט יתרון בהשוואה לפרויקטים אחרים שנבנים כיום בבית שמש. "באזור כמו שלנו אין פארקים במרחק הליכה ולצורך הזה יש חשיבות גדולה בקרב רוכשי דירות ובעיקר משפחות עם ילדים שצריכות להתאוורר איפשהו".

 

לדבריו, בניית הפארק התאפשרה מכיוון שהחברה מחזיקה בבעלותה גם את הקרקע לבניית פרויקט המגורים וגם את הקרקע שעליה הוקם המרכז המסחרי. "שינינו את התב"ע (תוכנית בניין עיר), לקחנו את הבניינים אחורה והרווחנו פלטפורמה שלמה שעליה ניתן לבנות. בתוך מגה פרויקט כזה העלות של בניית הפארק היא שולית ואנחנו רואים שזה כלי מנצח בשיווק הדירות". בן אברהם מוסיף כי לאחרונה הסתיימה המכירה המוקדמת בפרויקט ובה נמכרו עד כה 36 דירות בהיקף של כ־43 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות