אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אי.די.בי בהצעה חדשה: דנקנר יזרים 350 מיליון שקל ו-15% מהמניות צילום: גיא אסיאג

בלעדי לכלכליסט

אי.די.בי בהצעה חדשה: דנקנר יזרים 350 מיליון שקל ו-15% מהמניות

מתוך סכום זה 240 מיליון שקל יועברו במזומן והסכום הנוסף יועבר בתוך 3-4 שנים; ההצעה הקודמת לנציגות האחזקות, כללה העברה של 180 מיליון שקל במזומן ו-10% מהמניות

14.02.2013, 16:34 | גולן חזני

אי.די.בי אחזקות העלתה אתמול (ד') את ההצעה שלה לנציגות האג"ח של החברה. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה המשופרת כוללת הזרמה של 350 מיליון שקל ע"י בעל השליטה נוחי דנקנר וחברת גנדן, כאשר מתוך סכום זה 240 מיליון שקל יוזרם במזומן ו-110 מיליון שקל יועברו בתוך 3-4 שנים. ההצעה הקודמת כללה הזרמה של 180 מיליון שקל ו-10% מהמניות, כאשר 40 מיליון שקל מהסכום הוזרמו כבר לחברה בהנפקת הזכויות האחרונה. עוד נודע ל"כלכליסט" כי החברה הציעה למחזיקים 15% ממניותיה לעומת 10% בהצעה הראשונה.

הגדלת הסכום הינה מההזרמה הצפויה של אדוארדו אלשטיין לגנדן, החברה האם, של 75 מיליון דולר. בשנה השלישית להסדר אמורים המחזיקים לקבל 50 מיליון שקל ובשנה הרביעית 60 מיליון שקל נוספים.

המחזיקים לא קיבלו את ההצעה החדשה, אולם המו"מ יימשך בשבוע הבא.

מוקדם יותר היום תקף חיים גבריאלי, מנכ"ל החברה באסיפת מחזיקי האג"ח היום בתל אביב את נציגות אי.די.בי פתוח ואמר כי היא "מנסה לטרפד מהלכים וליצור כאוס. נציגות החברה מכריחה את המחזיקים לעבור תספורת כדי להשתלט על הנכסים המצוינים של פתוח. אם נראה שהנציגות תפעל מתוך רצון לקבל את החוב במועדו, נשתף פעולה בשמחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות