אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה SIXT תציע 50 מאזדה 6 חדשה ב-135 אלף שקל

שלמה SIXT תציע 50 מאזדה 6 חדשה ב-135 אלף שקל

מדובר במלאי של רכבים שרשומים על שמה של שלמה SIXT, כך שרוכשיהם יהיו בפועל בעליהן השניים של המאזדות. בנוסף תמכור שלמה SIXT מכוניות מאזדה 3 ממודל 2009 בכ-60 אלף שקל

17.02.2013, 15:27 | תומר הדר

חברת הליסינג שלמה SIXT תציע בשבוע הבא 50 רכבי מאזדה 6 ממודל 2013 במחיר של 135 אלף שקל במקום 162,500 שקל. מדובר במלאי של רכבים (מן העיצוב הקודם) של המאזדה 6 שרשומים על שמה של שלמה SIXT, כך שרוכשיהם יהיו בפועל בעליהן השניים של המאזדות.

"הצלחנו לרכוש מלאי רכבים שהיו ברשות היבואן. הרכבים יאובזרו גם במערכות מיגון ויוצעו גם במסגרת עסקאות טרייד אין", אמר אייל גור, מנכ"ל שלמה SIXT.

בנוסף תמכור שלמה SIXT מכוניות מאזדה 3 ממלאי צי הרכב של שלמה SIXT ממודל 2009 בכ-60 אלף שקל במקום 79,500 שקל. לדברי גור: "במבצע הקודם שערכה שלמה SIXT ביום הבחירות נמכרו מאות מאזדות מן הצורה הישנה. בדרך כלל, חוזה ליסינג נערך לתקופה של שלוש שנים, אך המלאי שלנו מורכב גם ממכוניות בנות שלוש וחצי שנים, מכיוון שישנם לקוחות שהאריכו את חוזה הליסינג במספר חודשים ורכביהם הגיעו אלינו רק לאחרונה".

בשבוע שעבר הודיע משרד התחבורה כי בעוד כארבעה חודשים יוכלו סוחרים וחברות ליסינג למכור מכוניות מיד אפס, כלומר הלקוחות יהיו בעליהן הראשונים של המכוניות, מה שיהווה תחרות ליבואני הרכב. לדברי גור: "מוקדם עדיין לנסח בבהירות את מצב השוק ביוני לאחר שהתקנה תיכנס לתוקף. טרם התוודענו לדרישות העבודה ולדרישות המינימום לעיסוק במכירות רכב מיד אפס. עם זאת, אין ספק שהנושא יצטרך להיבחן בהקפדה ובאחריות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות