אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
AIG העולמית תרכוש את אחזקות קונצרן עורק ב-AIG ישראל

AIG העולמית תרכוש את אחזקות קונצרן עורק ב-AIG ישראל

שי פלדמן, סמנכל שיווק בכיר בקבוצת AIG העולמית מונה למנכ"ל AIG ישראל

18.02.2013, 10:33 | רחלי בינדמן

AIG העולמית, תרכוש את אחזקות קונצרן עורק (49.99%) ב-AIG ישראל. AIG מחזיקה כיום 50.01% מ-AIG ישראל ועם השלמת העסקה AIG ישראל תהיה בבעלות המלאה של המטה העולמי. העסקה כפופה לאישור המפקח על הביטוח בישראל.במקביל, הנהלת החברה העולמית הודיעה על מינויו של שי פלדמן למנכ"ל AIG ישראל החל מ-1 באפריל 2013.

שי פלדמן מנכ"ל AIG ישראל שי פלדמן מנכ"ל AIG ישראל שי פלדמן מנכ"ל AIG ישראל

שי פלדמן (38) החל את דרכו ב AIG ישראל בשנת 1998 במוקד המכירות של החברה. בתפקידו האחרון בישראל שימש כסמנכ"ל שיווק ומכירות. במסגרת תפקידו הראשון מעבר לים, פלדמן עבר לפאריז ומונה למנכ"ל חברת AIGME בצרפת, אשר פועלת במספר מדינות במערב אירופה ואחראית על הפצת מוצרי הפרט דרך שיתופי פעולה ובאופן ישיר של ביטוח חיים וכללי.

לאחר מכן, פלדמן עבר להונג קונג וניהל את הפעילות הישירה של Zurich באזור אסיה פסיפיק. בתפקידו הנוכחי כסמנכ"ל שיווק בכיר במטה האיזורי בלונדון, אחראי פלדמן על פעילות השיווק וההפצה של החברה באירופה, מזרח תיכון ואפריקה. פלדמן בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית תל אביב – יפו ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי. פלדמן יחליף את חוה פרידמן שפירא שפרשה. באחרונה התפטר המשנה למנכ"ל אורי שמואלי לאחר שלא מונה להחליף את שפירא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות