אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וילה נטושה בתל אביב נמכרה ב-20 מיליון שקל

וילה נטושה בתל אביב נמכרה ב-20 מיליון שקל

הווילה הייתה שייכת ליהלומן הודי ומתהדרת בברזי זהב, דיסקוטק וחדר למשרתים; קבוצת גבאי תהרוס אותה ותבנה במקום בניין יוקרה

20.02.2013, 11:01 | דותן לוי

וילה ברחוב בודנהיימר 8 בצפון הישן של תל אביב נרכשה לאחרונה ב-20 מיליון שקל. מדובר בווילה מפוארת בבעלות יהלומן הודי שאינו מתגורר בארץ כבר 10 שנים ומאז הבית עומד נטוש. שטחה הבנוי של הווילה הוא 1,100 מ"ר והיא משתרעת על מגרש בשטח 700 מ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

הווילה תוכננה בשנות השמונים על ידי האדריכל עקיבא לומניס ובעת בנייתה הוטסו לארץ במיוחד צוות של מומחים איטלקים על מנת לבצע את עבודות השיש בבניין במשך כשנה. הבית כולל ברזים מזהב, מעלית, בריכת שחייה, אגף למשרתים, סאונה, מרתפים, חדר על הגג ודיסקוטק.

היהלומן לא גר בה כבר 10 שנים. הווילה כוללת סאונה, מעלית ובריכת שחייה היהלומן לא גר בה כבר 10 שנים. הווילה כוללת סאונה, מעלית ובריכת שחייה היהלומן לא גר בה כבר 10 שנים. הווילה כוללת סאונה, מעלית ובריכת שחייה

רחוב בודנהיימר נחשב ליוקרתי במיוחד וסמוך לרחוב פנקס, לרחוב בני דן ולפארק הירקון. רוב המגרשים באזור הם קטנים יותר 350-300 מ"ר כך שבשעתו חוברו שני מגרשים לצורך בניית הווילה.

בתוכנית - 6 דירות בשטח של 350 מ"ר לדירה

הרוכשת, קבוצת גבאי מתכננת להרוס את המבנה הקיים ולבנות במקום בניין בן 5.5 קומות שיכלול 6 יחידות דיור, כלומר דירה אחת בקומה שתשתרע על שטח של כ-350 מ"ר. מחירי הדירות ינועו סביב 20-16 מיליון שקל לדירה המשקפים מחיר של 60-50 אלף שקל למ"ר. בפרויקט מתוכננות גם 2 דירות גן ופנטהאוז עם מרפסות בשטח של 200 מ"ר. היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט כ-100 מיליון שקל . את הפרויקט ששטחו כ-2,000 מ"ר מתכנן האדריכל עידו דאובר.

לדברי אלי גבאי, מנהל הפיתוח העסקי בקבוצה, "בכוונתינו לבנות בניין בוטיק אינטימי של 6-5 דיירים, שיהיה שונה באופיו ממגדלי היוקרה. להערכתי, לאור המיקום של הבית לא מדובר במחיר יקר מאוד כיוון שדירות ישנות ברחוב זה נמכרות סביב 45-40 אלף שקל למ"ר בלי חנייה ובבניין ישן. חשוב גם לזכור כי ההיצע באזור זה מצומצם מאד".

את קבוצת גבאי ייצגו בעסקה משרד עורכי הדין גולדפר זליגמן ועורכת הדין מאיה גבאי טובול . את המוכר ייצג משרד עורכי הדין עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות