אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקונדומים ועד חופשה באוסטרליה: מה יקבלו המפסידים באוסקר?

מקונדומים ועד חופשה באוסטרליה: מה יקבלו המפסידים באוסקר?

המועמדים שלא יזכו בפסלון המוזהב יוכלו להתנחם בחבילת מתנות מפנקת ביוחד בשווי של לא פחות מ-48 אלף דולר. מה עוד היא כוללת?

24.02.2013, 22:48 | סוכנויות הידיעות

זכייה בפסלון אוסקר מוזהב היא בהחלט הישג מרשים, אבל גם המועמדים שלא יזכו לעלות הלילה על הבמה ולקבל את הפרס, יצאו מהטקס בידיים מלאות  – שווי פרס הניחומים הוא 47,802 דולר, לא רחוק מההכנסה הממוצעת של משקי הבית בארצות הברית ב-2011 (50,054 דולר).

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, מתברר שפרס זה הוא בעל השווי הנמוך ביותר שחילקה האקדמיה בחמש השנים האחרונות. לשם השוואה, שווי הפרסים ב-2010 עמדו על 90 אלף דולר.

"אני בטוח ששחקנים כמו איימי אדאמס, יו ג'קמן וג'ניפר לורנס, לא ישימו לב להבדל בין חבילת מתנות בשווי 48 אלף דולר או 58 אלף דולר", אומר לאש פארי, מייסד חברת השיווק דיסטינקטיב אסטס, שאחראית על הרכבת חבילת המתנות המחולקת באוסקר ב-11 השנים האחרונות.

ג ג'ניפר לורנס, מועמדת לפרס השחקנית הראשית | צילום: אם סי טי ג

על אף הירידה במחיר החבילה עדיין כוללת שלל פינוקים שיתאימו לאורח החיים של השחקנים: סדנה באורך שבוע להורדה במשקל בשווי 4,100 דולר, קרם ידיים בשווי 406 דולר, מתקן לסינון מים בשווי 795 דולר וכרטיס כניסה בשווי 1,800 דולר למתחם האח"מים בשדה התעופה הית'רו. מתנות נוספות הן ייחודיות ומעט זולות יותר, כולל מוצר ניקיון בשווי 3.9 דולר של חברת Windex וחבילה של שישה קונדומים בשווי 20 דולר.

לדבריו של פארי, השווי הנמוך יותר של החבילה נובע מהפחתה במספר הנופשים המוצעים. "השנה הצענו יותר פריטים פיזיים מאשר בעבר. בשנים האחרונות הצענו יותר טיולים ושוברי שי, והשנה החלטנו לחסוך מעט בתחום הזה", הוא מפרט. "לכל אדם קשה למצוא זמן ל-12 נופשים בשנה... ובפרט לסלבריטאי עסוק".

חבילת המתנות למפסידים חבילת המתנות למפסידים חבילת המתנות למפסידים

אין זה אומר שחבילת המתנות השנה אינה מעניקה למפורסמים כמה נסיעות שוות, למשל בחירה בין שתי חופשות באוסטרליה - בשונית הגדולה בחוף המזרחי או באאוטבק - בעלות 12 אלף דולר כל אחת. ישנו גם שובר שי בשווי 7,400 דולר לשירות עיצוב פנים.

החברות שמציעות את הפריטים והשירותים נהנות מיחסי הציבור של זוכי האוסקר. החשיפה הזו לא תסולא בפז, ולכן חבילת המתנות של פרסי האוסקר הופכת לעסק גדול. החברות משלמות בין 4,000 דולר ל-20 אלף דולר כדי להשתתף בחבילה, לא כולל עלות הפריטים שהן תורמות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות