אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: אדלר חומסקי זכה בתקציב הפרסום של הפניקס צילום: הדר SPIRIT

בלעדי לכלכליסט

מסתמן: אדלר חומסקי זכה בתקציב הפרסום של הפניקס

ל"כלכליסט" נודע כי המשרד שבבעלות ראובן אדלר ואייל חומסקי גבר על שני המשרדים האחרים שהתמודדו במכרז, ברוקנר־נטע־יער וענבר־מרחב־ניסן, המטפל כיום בתקציב

26.02.2013, 08:41 | גולן חזני

משרד הפרסום אדלר חומסקי מסתמן כזוכה בתקציב הפרסום של הפניקס, שיצא לאחרונה למכרז.

ל"כלכליסט" נודע כי המשרד שבבעלות ראובן אדלר ואייל חומסקי גבר על שני המשרדים האחרים שהתמודדו במכרז, ברוקנר־נטע־יער וענבר־מרחב־ניסן, המטפל כיום בתקציב עד למעבר לאדלר חומסקי. ענבר־מרחב־ניסן מטפל כיום גם בתקציב החברה־הבת אקסלנס נשואה, וצפוי להמשיך ולטפל בו.

מימין אמיר גיא ואורי עיני מנכ"לים משותפים באדלר חומסקי, צילום: גדי דגון מימין אמיר גיא ואורי עיני מנכ"לים משותפים באדלר חומסקי | צילום: גדי דגון מימין אמיר גיא ואורי עיני מנכ"לים משותפים באדלר חומסקי, צילום: גדי דגון

תקציב הפרסום של הפניקס צפוי לעמוד ב־2013 על כ־10 מיליון שקל (2.7 מיליון דולר), בדומה להיקף הפרסום של החברה ב־2010. ב־2011 ירד היקף הפרסום של החברה באופן משמעותי לכ־350 אלף דולר בלבד, וב־2012 נרשם גידול מסוים ל־1.9 מיליון דולר במחירי מחירון.

תקציב הפניקס, בבעלות יצחק תשובה ובניהול אייל לפידות, עבר לפני כשלוש שנים מידי משרד הפרסום גלר־נסיס לענבר־מרחב־ניסן. כבר בעת קבלת התקציב טופל במשרד גם תקציב הפרסום של אקסלנס נשואה.

אדלר חומסקי טיפל במשך מספר שנים בתקציב הפרסום של המותג ביטוח ישיר מקבוצת איי.די.איי, ועמד מאחורי הקו הפרסומי בו כיכב משה איבגי בתפקיד "דוד הכי טוב". הקמפיין הראשון שיעלה משרד הפרסום עבור הפניקס צפוי להיות סביב כניסתה של חברת הביטוח לתחום חדש. לאחרונה השיקה הפניקס חבילת מוצרים משלימים לביטוחי המנהלים, שכוללים, בין היתר, מתן הלוואות במזומן כנגד קרן ההשתלמות של החוסכים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות