אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וריפון ישראל מבצעת שינויים ארגוניים צילום: רונן חלץ

וריפון ישראל מבצעת שינויים ארגוניים

בעקבות ביצועים חלשים של החברה האם בעולם והיערכות מחודשת בשוק הישראלי, וריפון ישראל הודיעה על שינויים במבנה הארגוני והניהולי. הקורבן הראשון: אודי ויזנר

26.02.2013, 16:54 | כלכליסט
במסגרת השינויים הארגוניים, הודיע אודי ויזנר, מנכ"ל וריפון ישראל, על פרישתו מן החברה לאחר שנה בתפקיד, ולאחר שלוש שנים בהן כיהן בתפקידי ניהול. ממקורות שונים נמסר כי הסיבה העיקרית לעזיבתו של ויזנר הייתה חילוקי דעות בנוגע לדרך בה וריפון צריכה להיערך. 

קראו עוד בכלכליסט

דן סופר, המכהן כסגן נשיא בווריפון העולמית ימונה בנוסף לתפקיד מנכ"ל וריפון ישראל. במסגרת תפקיד זה, ינהל סופר את הפעילות המסחרית של וריפון בישראל.

המבנה הארגוני החדש כולל, בין היתר, שינוי בניהול החטיבות – המסחרית והקמעונאית.

את החטיבה המסחרית העוסקת בתשתיות ואמצעי תשלום אלקטרוניים ינהל שמחה גנדלמן, שעסק בשנה האחרונה בפיתוח העסקי של שירותים מנוהלים באירופה ובאסיה.

בראש ניהול החטיבה הקמעונאית יעמוד יוסי אביטל, שכיהן עד כה כמנהל המכירות של החטיבה.

כמו-כן, תוקם, במסגרת השינוי במבנה הארגוני של החברה, מועצת מנהלים חדשה לווריפון ישראל, שבראשה יעמוד רוני אטון, ואשר תפעל לקידום היעדים והמטרות אותם הציבה וריפון לעצמה.

לדברי לייזי ינאי, נשיא וריפון ישראל וסגן נשיא בכיר בווריפון העולמית, "השינוי הארגוני שערכנו נועד לשפר את יכולתה של וריפון להעניק שירותים מנוהלים בשוק הישראלי, המוכר לנו כשוק תובעני במיוחד. הקמת מועצת המנהלים נעשתה מתוך הבנה, כי השוק הישראלי עומד בפני שינויים משמעותיים בכל הקשור לסליקת כרטיסי אשראי, החיבור בין עולם המובייל והתשלומים הסלולריים והשתלבותם ברשתות הקמעונאיות בישראל".

וריפון העולמית הודיעה זה מכבר כי לא תעמוד ביעדים שלה ברבעון הקרוב, הודעה שגרמה לערך מניותיה לצנוח בכמעט חצי ל-17.93 דולר. בנוסף וריפון הודיעה כי חוזה התקנת מערכות התשלום ב-6,500 מוניות בוושינגטון די.סי. בוטל, מה שגרם להפסד של 35 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות