אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסקה אסטרטגית לחברת גרנד סיטי: נכנסת לווינדהאם העולמית צילום: יריב כץ

עסקה אסטרטגית לחברת גרנד סיטי: נכנסת לווינדהאם העולמית

לפי הסכם שנחתם בין הצדדים יוכנסו 43 מלונות של גרנד סיטי שבבעלות משפחת וייצמן, שמעון שבס ושלמה שמלצר, לרשת ווינדהאם המחזיקה ב-7,340 בתי מלון ברחבי העולם ונסחרת בשווי של כ-9 מיליארד דולר בניו יורק

26.02.2013, 19:44 | גולן חזני
חברת ניהול המלונות, גרנד סיטי הוטל שבבעלות ישראלית חתמה השבוע על הסכם עם חברת המלונות הבינלאומית הגדולה בעולם ווינדהאם (WYNDHAM HOTEL GROUP) שבו יוכנסו 43 מלונות של גרנד סיטי לרשת ווינדהאם. מדובר בקפיצה מדרגה עצומה מבינת גרנד סיטי. המלונות עצמם הם בבעלות משפחת וייצמן, שמעון שבס ושלמה שמלצר.

ווינדהאם מחזיקה ב-7340 בתי מלון ברחבי העולם (627 אלף חדרים) ונסחרת בשווי של כ-9 מיליארד דולר בבורסת ניו יורק. בתי המלון של החברה הם תחת הרשתות רמדה, days inn' ואחרים. עבור החברה זוהי כניסה לגרמניה בפריסה ארצית, מדינה שבה כמעט ולא היתה לה נוכחות.

שלמה שמלצר, צילום: אוראל כהן שלמה שמלצר | צילום: אוראל כהן שלמה שמלצר, צילום: אוראל כהן

המלונות של גרנד סיטי יעברו להיות תחת הרשת של ווינדהאם והמותגים: ווינדהאם גרנד (5 מלונות), ווינדהאם (3 מלונות), ווינדהאם גארדן (10), TRYP (17 מלונות), ו-DAYS INN (8 מלונות). כריסטיאן ווינדפור, מנכל גרנד סיטי הוטל אמר כי זהו המהלך הגדול ביותר בהיסטוריה של החברה. אריק דנציגר מנכ"ל רשת ווינדהאם אמר כי "הכנסת המלונות שלנו לגרמניה זהו ללא ספק אחד הצעדים החשובים שביצענו. גרמניה היא אחד השווקים החזקים באירופה ובחרנו שותף מעולה".

עבור גרנד סיטי מדובר כאמור במהלך אסטרטגי מהמדרגה הראשונה, שכן המלונות ייהנו ממועד תחילת ההסכם (1 במארס) מפלטפורמת השיווק והפרסום של הרשת העולמית. המלונות מתפרסים ברחבי גרמניה אולם גם בהולנד ובלגיה.

שבס ושמלצר סירב להגיב, ממשפחת ויצמן לא נמסרה תגובה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות