אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספיידרמן המדויק מדעית: הגיבור המבחיל בעולם

PLAY

ספיידרמן המדויק מדעית: הגיבור המבחיל בעולם

קליפ מטריד למדי מציג איך היה נראה הגיבור האהוב לו יוצריו היו מתייחסים לכמה עובדות על עכבישים, גיקים חובבי נשק משחזרים כלי נשק מ"משחקי הכס" ותגובה הולמת לשיר הסקסיסטי של סת' מקפרלן מטקס פרסי האוסקר

28.02.2013, 19:55 | עמית הרשקוביץ

1. ספיידר-מה?

סרטון קורע מצחוק מבקש להזכיר לכולנו שאם ספיידרמן היה איש-עכביש בעל תכונות של עכביש מדויק מדעית הוא היה יצור מבחיל, שעיר, מכוער, עירום ומחריד. למשל, את הקורים הוא לא היה יורה מהידיים כי אם מהקצה האחורי שלו. יש עוד כמה וכמה פריטים מגעילים על עכבישים שתוכלו ללמוד מהסרטון הזה, חומר למחשבה לכל מי שיושב ומעצב לו גיבורי על. אזהרה: הקליפ באמת לא נועד לבעלי נפש עדינה.

2. במקרה הכינותי מראש

הסרטון הבא מיועד לגיקים שאוהבים מלאכת יד, ולא סתם מלאכת יד: יצור כלי נשק. זהו פרק מתוך תוכנית רשת בשם man at arms, שמשחזרת כלי נשק נבחרים מסדרות טלוויזיה וסרטים. בפרק הזה משוחזרת החרב האימתנית של ג'יימי לניסטר, למרות ששום חרב לא יכולה לעבור כחרב של בית לניסטר לפני שערפה כמה ראשים.

3. לגו פוטר

ועוד בתחום הפנטזיה והשיחזורים: הלינק הבא מוביל אתכם לחשבון פליקר שמציג שיחזור ענקי מלגו של אוניברסיטת הקסמים הוגוורטס, שיצרה הפוטריסטית האדוקה אליס פינץ'. הדגם עשוי מכ-400,000 לבני לגו והקמתו לקחה כשנה. הוא מלא בפרטים שרק חובבים מושבעים של הספר יוכלו לזהות.

4. ידיים ברוח

טריילר של lonely islands לסרט אינדי גנרי, שבמרכזו עומדת ילדה בעלת שם משונה והתנהגויות משונות כנהוג בז'אנר. הילדה הזאת כל כך מוזרה שהיא לא מצליחה למצוא את עצמה בעולם הרגיל ולכן היא נאלצת לחפש את גורלה במקום אחר. ההבדל הוא שבטריילר הזה, הילדה סוף סוף זוכה לעונש שכל הצופים מקווים לו.

5. ראינו לך, גבר

סת' מקפרלן זכה לביקורות צוננות על הנחיית טקס האוסקר, בעיקר בשל השיר We Saw your Boobs - בו הזכיר מקפרלן את השחקניות המובילות בהוליווד שחשפו את גופן בסרטים. הקטע כונה סקסיסטי ומעליב, אפילו שהוא היה סוג של פארודיה על ההומור של מקפרלן עצמו. עתה הגיעה תגובה נדרשת, השיר We Saw your Junk שמציג את הצד הגברי של המשוואה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות