אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההצעה המגונה של אתר ההיכרויות צילום: MCT

ההצעה המגונה של אתר ההיכרויות

האתר שוגרדדי, המשדך בין גברים מבוגרים ואמידים לנשים צעירות, הציע לעיר בקליפורניה להיקרא על שמו - ולהציב פסל של מייסד פלייבוי יו הפנר

03.03.2013, 18:33 | סוכנויות הידיעות

אתר היכרויות אמריקאי המשדך בין גברים מבוגרים ואמידים לנשים צעירות ומושכות, בחר ביעד תמוה לתרגיל יחסי ציבור. האתר SugarDaddie.com הציע לעיר וודסייד בקליפורניה 11.65 מיליון דולר בתמורה לכך שבמשך עשר שנים שמה יהפוך להיות SugarDaddie.com, USA.

בוודסייד מתגוררים כמה מטייקוני הטכנולוגיה הגדולים ביותר באמריקה, ביניהם מנכ"ל אורקל לארי אליסון. על פי נתוני האתר Trulia, המחיר החציוני של בית בוודסייד עומד על 1.5 מיליון דולר, ואילו ההכנסה החציונית מסתכמת בכ-186 אלף דולר.

יו הפנר. ביקשו להציב בעיר את פסלו, צילום: MCT יו הפנר. ביקשו להציב בעיר את פסלו | צילום: MCT יו הפנר. ביקשו להציב בעיר את פסלו, צילום: MCT

אך נראה שבאתר לא בחרו במקום הנכון. "הם כנראה לא מכירים את וודסייד - הם בחרו בעיר שממש לא מחפשת יחסי

ציבור", הגיב סגן ראש העיר דיוויד בורו. "אנשים מגיעים לוודסייד כדי לשמור על אנונימיות".

על פי תנאי ההסכם, העיר הקטנה הממוקמת דרומית לסן פרנסיסקו הייתה אמורה להציב גם פסל של מייסד פלייבוי יו הפנר. "איני חושב שאפשר לרכוש את וודסייד בזול", מסר חבר מועצת העיר רון רומניס, והוסיף בצחוק: "אני אסכים לשנות את שמי עבור הסכום הזה".

זהו לא הניסיון הראשון של האתר להפוך לשם של עיר. ביולי, הוגשה הצעה דומה לעיר שוגר לנד בטקסס. אולם גם במקרה זה דחה ראש העיר את הכסף, שעמד הפעם על 4.65 מיליון דולר. עם זאת, איש עסקים עשיר רכש את עיירת הרפאים בנקרסמית' הסמוכה ושינה את שמה לביקיני'ס, על שם רשת המסעדות שבבעלותו.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות