אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איש העסקים סמי קצב יקים מתחם משרדים וקניות במרכז הגלובוס סיטי בכפר סבא צילום: צביקה טישלר

איש העסקים סמי קצב יקים מתחם משרדים וקניות במרכז הגלובוס סיטי בכפר סבא

חברת אושירה רכשה את הקרקע ב-120 מיליון שקל לפי הערכות. המתחם יכלול את מבנה הפאואר סנטר שישופץ וכן 70 אלף מ"ר של משרדים

05.03.2013, 14:47 | דותן לוי

חברת אושירה שבבעלות איש העסקים סמי קצב תקים מתחם משרדים בשטח של 70 אלף מ"ר במתחם הגלובוס סיטי אותו היא מקימה.

מדובר בקרקע בשטח 53 דונם אשר נרכשה על ידי החברה בשנת 2011 בסכום מוערך של כ-120 מיליון שקל הממוקמת במתחם עתיר ידע בכפר סבא הכולל בעיקרו חברות הייטק ותקשורת. המתחם שיבנה על ידי החברה, יכלול שלושה מרכזים: גלובוס סיטי, פאוור סנטר ומתחם משרדים.

מתחם הגלובוס סיטי אשר על בנייתו דיווחה החברה ביולי 2012, יכלול 45 אלף מ"ר ובהם קולנועים וכן מתחמי בילוי וקניות בחמישה מפלסים. אולמות הקולנוע יהיו בשני המפלסים העליונים ובשטח של 12 אלף מ"ר. היקף ההשקעה במתחם זה כ-200 מיליון שקל ובנייתו צפויה להסתיים עד לסוף שנת 2014.

סמי קצב, צילום: צביקה טישלר סמי קצב | צילום: צביקה טישלר סמי קצב, צילום: צביקה טישלר

בסמוך למתחם זה תקים חברת אושירה מתחם משרדים ופאוור סנטר בשטח כולל של כ- 70 אלף מ"ר. המתחם יכלול שלושה בנייני משרדים בשטח של כ-8,000 מ"ר כל אחד, ומגדל בשטח של כ-25 אלף מ"ר.

בנוסף יהיו 1,000 מקומות חנייה מקורים וכ-600 מקומות חניה פתוחים. המתחם יכלול גם בתי קפה, חדרי אוכל, חדר כושר ואולם קונגרסים. הפאוור סנטר יבנה על בסיס מרכז הקניות "מגה" הקיים אשר ישודרג וישופץ. המתחם משתרע על פני כ-6,000 מ"ר וכולל חנות הום סנטר, רשת מחסני חשמל ודלתא.

המתחם מתוכנן על ידי האדריכליות אורית גלעדי וקרן ידווב ממשרד OKA אדריכלים. את הפרויקט משווקת חברת אינטר ישראל יועצי נדל"ן.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות