אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת האחים אלה מכרה את מלון חן בירושלים ב-120 מיליון שקל

חברת האחים אלה מכרה את מלון חן בירושלים ב-120 מיליון שקל

חברת הביטוח איילון רכשה את הנכס ברחוב הפסגה, הכולל מלון, אולם אירועים ו-195 יחידות דיור שמושכרות לעמידר

06.03.2013, 12:14 | דותן לוי
חברת האחים אלה מירושלים מכרה את מלון חן בירושלים לחברת הביטוח איילון בתמורה ל-120 מיליון שקל. המלון נרכש כהשקעה עבור עמיתי קופות הגמל והפנסיה המנוהלות על ידי כמה חברות, כולן מקבוצת איילון ביטוח, ומייצר תשואה מוערכת של כ-8%.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בבניין הממוקם ברחוב הפסגה בשכונת בית וגן, סמוך לישיבה התיכונית נתיב מאיר ומכון אריאל. הייעוד של המבנה הוא לבית אבות עם שימוש חריג למלונאות ומסחר, כך שבמקור הוא נבנה לשמש כבית אבות וכולל מקבץ דיור בן 195 חדרים בשטח של כ-40 מ"ר כל אחד, המושכרים בחוזה לחמש שנים לחברת עמידר שמשכנת במקום עולים וקשישים.

יתר חלקי הנכס כוללים כ-20 חדרי מלון, חדר אוכל, אולם אירועים, משרדים, שטחי מסחר וכן שטחים נוספים המושכרים בשכירות חופשית.

ירושלים (תמונת ארכיון) ירושלים (תמונת ארכיון) ירושלים (תמונת ארכיון)

על פי ההסכם, מקבץ הדיור ינוהל ויופעל על ידי חברת אייל צבי בע"מ, אף היא מקבוצת איילון ביטוח, המנהלת עבור הקבוצה את נכסי המקרקעין שבבעלותה. נכסים אלו כוללים עוד כמה מקבצי דיור בכל רחבי הארץ, בין היתר בבת ים, חיפה, חדרה ופתח תקווה. נוסף לכך, כחלק מהעסקה תשכור חברת אייל צבי מהרוכשות את חלקי הבניין המשמשים כבית מלון וכאולם אירועים, ותפעיל אותם.

החברות הרוכשות יוצגו בעסקה על ידי עו"ד יובל ראובינוף ממשרד עו"ד גבריאל ראובינוף ושות'. המוכרת יוצגה על ידי עוה"ד חגי שמואלי, אסף אילון ולי מאור ממשרד עו"ד יגאל ארנון ושות'.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות