אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן עזריאלי תרמה 40 מיליון שקל למכללה האקדמית להנדסה בירושלים צילום: יוסי אלוני

קרן עזריאלי תרמה 40 מיליון שקל למכללה האקדמית להנדסה בירושלים

דנה עזריאלי, יו"ר הקרן, סיפרה ל"כלכליסט" כי היא התרומה נועדה לקדם את מגזר ההייטק בבירה. הסכום ישמש להקמת קמפוס חדש בגודל 30 דונם בשכונת רמת הכרם, בו חממה טכנולוגית ומתקנים מתקדמים רבים

06.03.2013, 16:30 | מאיר אורבך

קרן עזריאלי תרמה 40 מיליון שקל למכללה האקדמית להנדסה ירושלים. תרומה זו תאפשר את הקמת הקמפוס החדש של המכללה ואת הגדלת מספר הסטודנטים שלומדים בה ב-75% בחמש השנים הקרובות. המהלך צפוי להוות זריקת עידוד לתעשיית ההייטק המקומית.

קראו עוד בכלכליסט

הקמפוס החדש, אשר יתפרס על שטח של כ-30 דונם בשכונת רמת בית הכרם בירושלים, יכלול שישה בניינים ובהם עשרות כיתות לימוד "חכמות", מעבדות הנדסה משוכללות, ספריה ראשונה מסוגה לתחום ההנדסה, חממה טכנולוגית, אודיטוריום, מעונות ועוד.

דנה עזריאלי, יו"ר קרן עזריאלי, צילום: עמית שעל דנה עזריאלי, יו"ר קרן עזריאלי | צילום: עמית שעל דנה עזריאלי, יו"ר קרן עזריאלי, צילום: עמית שעל

בשיחה עם "כלכליסט" אמרה דנה עזריאלי, יו"ר הקרן: "ראינו חשיבות גדולה לתמוך בירושלים ולשמור על היכולת של הצעירים למצא תעסוקה עתידית. חשוב לנו מאוד לעודד עסקים לבוא לבירה, כי יהיו להם אנשים שיוכשרו שם".

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים, הינה מוסד שמוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. היא הוקמה לפני כ-13 שנה על פי החלטת הממשלה וביוזמת עוזי וכסלר, המייסד והנשיא הראשון שלה וכיום יו"ר הוועד המנהל. המכללה מכשירה מהנדסים לתעשיית ההייטק, ומעניקה תואר ראשון בתחומי הנדסת תרופות, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, הנדסת מכונות, הנדסת חומרים מתקדמים, הנדסת תעשייה וניהול והנדסה אזרחית וסביבתית בשיתוף עם הטכניון. עד כה הכשירה המכללה תשעה מחזורי בוגרים כאשר כ-87% מהם עובדים כמהנדסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות