אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בניין בזק בקריית אונו יוסב למעונות סטודנטים צילום: ראובן שוורץ

בניין בזק בקריית אונו יוסב למעונות סטודנטים

משרד הפנים אישר אתמול את החלטת העירייה בנושא, ובבניין יוקמו 55 דירות לופט בגודל 35–40 מ"ר להשכרה לסטודנטים

07.03.2013, 08:31 | גולן חזני

ועדת הערר של מחוז תל אביב במשרד הפנים אישרה אתמול את החלטת העירייה להסב את בניין מרכזת בזק בקריית אונו למעונות סטודנטים. על פי המלצת יו"ר ועדת הערר עו"ד מיכה גדרון, קבוצת הדיירים שהגישה את הערר משכה אותו לאחר שהסתמן כי הוועדה תדחה אותו.

על פי התוכנית שאושרה אתמול באופן סופי, בבניין יוקמו 55 דירות לופט להשכרה לסטודנטים, בסטנדרט בנייה גבוה, כאשר כל דירה תהיה בשטח של 35–40 מ"ר. בנוסף, אישרה הוועדה להקים בקומת הכניסה של הבניין שטח מסחר המתפרס על 240 מ"ר, ויכלול בית קפה, חנות נוחות וחנות למכירת כלי כתיבה.

יוסי נשרי, ראש עיריית קריית אונו, צילום: ראובן שוורץ יוסי נשרי, ראש עיריית קריית אונו | צילום: ראובן שוורץ יוסי נשרי, ראש עיריית קריית אונו, צילום: ראובן שוורץ

בניין מרכזת בזק נמצא במיקום אטרקטיבי - בכניסה לשכונת פרדס רייספלד החדשה ובמרחק 500 מטר מהקריה האקדמית אונו ומבית הספר לאחיות שליד בית החולים תל השומר. המעונות שיוקמו צפויים להקל על מצוקת הדיור של סטודנטים הלומדים באזור ומתקשים למצוא דירות קטנות להשכרה.

ראש העירייה יוסי נשרי, שהוביל את הקמת הפרויקט עם סגנו ישראל גל, הביע שביעות רצון מהחלטת ועדת הערר. על פי תוכנית העירייה והיזמים, פתיחת בניין המעונות מתוכננת לשנת הלימודים הקרובה, שתיפתח באוקטובר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות