אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CA מינתה את מאיר עמור למנהל הפעילות בישראל

CA מינתה את מאיר עמור למנהל הפעילות בישראל

עמור ייכנס לתפקידו החל מה-1 באפריל, לפני מינויו לתפקיד שימש כסמנכ"ל בכיר למכירות ב-CA ישראל. מאיר עמור ינהל את הפעילות של החברה בשוק הישראלי וכן ינהל את הקשר עם לקוחות CA בישראל

07.03.2013, 13:43 | מאיר אורבך
חברת CA Technologies הכריזה היום כי מאיר עמור ימונה למנהל הפעילות שלה בישראל . עמור שהצטרף ל- CA Technologies בשנת 1998 מילא מספר תפקידי ניהול מובילים בחברה והאחרון שביניהם כסמנכ"ל בכיר למכירות . עמור מביא 25 שנות נסיון לתפקידו החדש.

קראו עוד בכלכליסט

מאיר עמור ינהל את הפעילות של החברה בשוק הישראלי במתן סיוע ללקוחות החברה כמו גם מתן מענה לדרישות לקוחותיהם בתחומי הענן והניידות בנוסף לפתרונות אבטחת המידע, ניהול IT ופרויקטים.

"מאיר עמור מביא מנהיגות ויכולות שיתוף", אמר פיירפאולו טאילינטו, סגן נשיא ומנכ"ל CA Technologies לדרום אירופה. " אני שמחים מאוד למנות אדם כמו מאיר למנהל הפעילות בישראל. אני סמוך ובטוח שתחת ניהולו לקוחות וגם שותפים ישגשגו".

בשיחה עם כלכליסט אומר המנהל הנכנס של CA, מאיר עמור: "אני מנהל בארבע שנים את כל קווי מכירות המוצרים של החברה. יכולתי להיות מנהל מכירות ועכשיו מקבל הובלה של הסניף ואני צריך להיכנס יותר חזק לתחום אבטחת המידע, רשתות חברתיות, טאבלטים ושירותים בנקאיים ושירותי עתירי לקוחות".

עמור מוסיף: "גם בארץ נרחיב פעילות. יש תחומים שלנו כגון ניהול בארגונים גדולים בהם יש לנו מוצרים חדשים. אני רוצה להרחיב את פעילותנו בעסקים קטנים וגדולים באמצעות השותפים שלנו".

בהתייחסו למינויו, מסר עמור כי: "בבחירה שלי כמועמד פנימי יש הבעת אמון של החברה. רבים הגישו את מועמדותם לניהול החברה, היה ביקוש אדיר, רבים רוצים לנהל את החברה".

 

לפני הצטרפותו של עמור ל-CA Technologies, ניהל את השיווק בישראל בחברת סאן מיקרוסיסטמס והיה אחראי לבניית מערך ההפצה של החברה בישראל. לפני כן שימש במספר תפקידי מכירות בדיגיטל ישראל ובסיסטמטיקס ופיתוח תוכנה בתדיראן אלקטרוניקה . עמור שירת כקצין מוערך בממר"ם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות