אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט מוסיפה תמיכה באנדרואיד ל-Azure צילום: רויטרס

מיקרוסופט מוסיפה תמיכה באנדרואיד ל-Azure

מערכת מחשוב הענן של מיקרוספט כבר כוללת בתוכה תמיכה למערכות ההפעלה של אפל וכמובן ווינדוס פון 8. כעת גם ארגונים המשתמשים במערכת ההפעלה של גוגל יוכלו לקבל תמיכה מ-Azure במסגרת מדיניות ה-BYOD

07.03.2013, 15:51 | רפאל קאהאן

בשנה שעברה השיקה מיקרוסופט את שירותי המובייל של ווינדוס Azure כמערכת תומכת לשירותי מחשוב הענן שלה. אולם בזמנו המערכת תמכה רק במוצרי המובייל של מיקרוסופט עצמה ושל אפל. כעת הוסיפה החברה גם תמיכה במערכת ההפעלה של גוגל.

קראו עוד בכלכליסט

משתמשי אנשרואיד יוכלו להתחבר לשירותי Azure  ולהשתמש בהם לאחסון מידע ארגוני, להתחברות תוך שימוש בשמות המשתמש והסיסמאות של גוגל ולקבלת מידע בדחיפה.

ערכת הפיתוח של אנדרואיד ל-Azure הועלתה לאתר GitHub תוך כדי שמיקרוסופט מזמינה את מפתחי הקהילה לתרום לפלטפורמה. למרות התמיכה המובנית באנדרואיד, מפתחים עדיין יצטרכו להירשם לשירותי גוגל במקביל.

מפתחים המעוניינים להתחיל להשתמש בפלטפורמה יוכלו למצוא הסבר באתר של שירותי Azure וכן סרטוני הדרכה באתר הוידיאו של מיקרוסופט, ערוץ 9.

במקביל להכרזה, הודיעה מיקרוספט כי היא מרחיבה את זמינותם של שירותי המובייל של Azure לאזור מזרח אסיה. בנוסף הוסיפה מיקרוסופט 22 מדינות לחנות האפליקציות הרשמית של Azure שמאפשרת למפתחי צד-שלישי לשווק את התוספים שלהם ללקוחות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות