אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרודוור תטמיע מערכת ERP בלובינסקי בהיקף של 10 מיליון שקל

פרודוור תטמיע מערכת ERP בלובינסקי בהיקף של 10 מיליון שקל

מערכת ה-ERP תשמש כ-600 משתמשים בקבוצת לובינסקי. המערכת, מתוצרת מיקרוסופט, תיושם בכל אתרי הקבוצה ברחבי הארץ, ובכלל זה ברשת המוסכים של החברה

11.03.2013, 12:26 | כלכליסט

חברת פרודוור זכתה בפרויקט להטמעת מערכת ERP של מיקרוסופט בקבוצת לובינסקי, המייבאת כלי רכב לישראל. פרודוור תטמיע את מערכת ה-ERP במהלך השנה הקרובה, ותספק שירותי תמיכה, תחזוקה והרחבות של המערכת בחמש השנים הקרובות.

קראו עוד בכלכליסט

היקפו הכולל של הפרויקט, לרבות תוכנה, שירות וחומרה, הינו כ-10 מיליון שקל.

מערכת ה-ERP תשמש גם במוסכי קבוצת לובינסקי, צילום: עמית שעל מערכת ה-ERP תשמש גם במוסכי קבוצת לובינסקי | צילום: עמית שעל מערכת ה-ERP תשמש גם במוסכי קבוצת לובינסקי, צילום: עמית שעל

הפרויקט כולל גם שדרוג והרחבה של מערכת ניהול קשרי הלקוחות של לובינסקי (מכירות, שירות לקוחות ושיווק) המבוססת על מוצר ה- CRM של מיקרוסופט.

מערכת המיחשוב תנהל את כל מחזור חיי הרכב בקבוצת לובינסקי - יבוא, מכירה, ניהול מלאי ושירות ותכלול בין השאר יישום של מודול פיננסי, רכש ויבוא, ניהול מערך הלוגיסטיקה (WMS), ניהול מחסנים, ניהול מרכזי מכירה, שירות לקוחות, מוסכים, חלפים ותביעות.

המערכת עתידה לשרת כ- 600 משתמשים והיא תוטמע בכל אתרי הקבוצה בארץ: חמשת הסניפים המרכזיים של לובינסקי, 16 נקודות המכירה, וברשת המוסכים המונה 45 מוסכי שירות, בפריסה ארצית. תהליך היישום וההטמעה צפוי להימשך כ- 14 חודשים.

דורי מנור, מנכ"ל קבוצת לובינסקי: " הטמעת פלטפורמת Dynamics של מיקרוסופט היא עוד צעד בשורת מהלכים שמתכננת החברה. הבחירה בפלטפורמה נגזרת מהתאמתה לעולם הרכב."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות