אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר בפייסבוק: ישראל היא מעצמה בתחום המשחקים החברתיים

בכיר בפייסבוק: ישראל היא מעצמה בתחום המשחקים החברתיים

ג'וליאן קודורינו, מנהל שותפויות הגיימינג בפייסבוק אירופה, אמר כי ישראל אחראית ליותר ממחצית מכל המשחקים החברתיים המפותחים באירופה ובאזור

12.03.2013, 17:07 | הראל עילם

לפי ג'וליאן קודורינו, מנהל שותפויות הגיימינג בפייסבוק אירופה, מחצית מכל המשחקים המפותחים לרשת החברתית באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) - מקורם בישראל. "אתם מובילים בהיקף השימוש ובאיכות של המשחקים שלכם", הוא אמר היום (ג') במהלך כנס Game On של הרשת החברתית, שנערך בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

קודורינו הוסיף: "הפעילות שלנו כאן, השבוע, נועדה על מנת להבטיח שיש לכם את הכלים והידע הנדרשים על מנת שתמשיכו להוביל את השוק". שוק המשחקים החברתיים באזור ה-EMEA מוערך ב-38% מכלל השוק הבינלאומי, כאשר ארצות הברית מחזיקה ב-49 ואילו אסיה ב-11%.

בסך הכל, למעלה מ-251 מיליון איש שיחקו במשחקים חברתיים בפייסבוק במהלך החודש האחרון, עליה של 11% לעומת אשתקד. בעוד שמדובר במספר מרשים, וגבוה יותר מכל רשת חברתית למשחקים או פלטפורמת משחקים אחרת בעולם, קצב העליה נמוך יותר מקצב הצמיחה הכללי של פייסבוק ומצביע על מגמת דעיכה. ניתן להניח כי בין השאר, הסיבה לכך היא הקשיים הכלכליים שבהם נמצאת זינגה, מפתחת המשחקים החברתיים הגדולה בעולם.

בסך הכל, יש כיום למעלה מ-130 משחקים שנהנים מהיקף של יותר ממיליון משתמשים פעילים, ורוב השחקנים מתנסים בלפחות 3 משחקים - חלקם הנכבד משחק בתדירות גבוהה, וכמעט כל יום בשבוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות