אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את הציפורים: אנגרי בירדס, הסדרה המצוירת

הכירו את הציפורים: אנגרי בירדס, הסדרה המצוירת

חברת רוביו העלתה את הפרק הראשון בסדרה, שמבוססת על המשחקים המצליחים. במסגרתה, זכו הציפורים לשמות ולסממני אופי שונים. למרות שהכותרים האחרונים בסדרת אנגרי בירדס פנו לקהל בוגר, הסדרה החדשה מיועדת לגיל הרך

17.03.2013, 16:12 | הראל עילם
חברת Rovio הפינית החלה להפיץ במהלך סוף השבוע את סדרת הטלוויזיה המקוונת החדשה שלה, המבוססת על המותג המצליח Angry Birds. הפרק הראשון הופץ היום (א') דרך כל אפליקציות המובייל של המשחק ובערוצי טלוויזיה השונים, כולל ערוץ הילדים בישראל. מדי שבוע יופץ פרק נוסף.

קראו עוד בכלכליסט

הפרק הראשון הוא באורך של 2:40 דקות ואינו כולל את החזירים בכלל. סגנון האנימציה בסיסי ודומה לסרטוני הפרסומת של המשחקים. העלילה פשטנית, עם ניסיון לחקות את סרטי "לוני טונס" הקלאסיים. נראה כי החברה מכוונת את הסדרה דווקא לקהל גילאי הרך, למרות שהמשחקים האחרונים בסדרה - ספייס ו"מלחמת הכוכבים" - רמזו כי החברה דווקא מעוניינת לשמר את המותג לקהל המבוגר יותר.

הסדרה מורכבת ממספר של סרטונים קצרים, בני 2-4 דקות כל אחת, וכוללת את כל הדמויות מסדרת המשחק, כאשר עכשיו לכל אחת יש שם ואופי משלה.  

בתחילת 2011 חברת Rovio החלה לדבר על עתיד מותג המשחקים המצליח, ובין השאר על רצונה ליצור תכנים כגון סדרת טלוויזיה, ערוצי טלוויזיה וסרטי אנימציה המבוססים על Angry Birds.

המוצר הקודם של רוביו, אנגרי בירדס SW, נועד לקהל בוגר יותר המוצר הקודם של רוביו, אנגרי בירדס SW, נועד לקהל בוגר יותר המוצר הקודם של רוביו, אנגרי בירדס SW, נועד לקהל בוגר יותר

היא גם השיקה גרסאות מיוחדות של המשחק שמבוססות על סרט האנימציה Rio ועל סדרת סרטי "מלחמת הכוכבים". חברה גם השיקה קו מוצרים בינלאומי מצליח במיוחד, הנמכר היטב גם בישראל וכולל משחקי לוח, חולצות, בובות, שתיה קלה ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות