אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טויוטה פריוס פלאג אין תשווק בישראל ב-190 אלף שקל

טויוטה פריוס פלאג אין תשווק בישראל ב-190 אלף שקל

היבואנית יוניון מוטורס החלה בשיווקה של המכונית, שמסוגלת לנסוע 25 ק"מ בעזרת מנועה החשמלי ולעבור לאחר מכן לשימוש במנוע בנזין

21.03.2013, 17:26 | תומר הדר

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, החלה בשיווקה של מכונית פלאג אין הייבריד ראשונה בישראל: טויוטה פריוס פלאג אין הייבריד.

בשונה ממכונית היברידית רגילה, שמנועה החשמלי מסוגל לאפשר לה לנסוע לטווח של מאות מטרים בודדים, מכונית פלאג אין הייבריד מסוגלת לנסוע לטווח של 25 קילומטרים במהירות של עד 85 קמ"ש בכוחו של המנוע החשמלי, וכאשר האנרגיה שבסוללה אוזלת, היא עוברת לשימוש במנוע בנזין בנפח 1.8 ליטרים, המאפשר נסיעה של מאות קילומטרים נוספים.

פריוס פלאג אין. צריכת דלק ממוצעת של 47.6 ק"מ לליטר פריוס פלאג אין. צריכת דלק ממוצעת של 47.6 ק"מ לליטר פריוס פלאג אין. צריכת דלק ממוצעת של 47.6 ק"מ לליטר

בדומה לרכב חשמלי רגיל, גם טויוטה פריוס פלאג אין הייבריד ניתנת לטעינה משקע ייעודי. על פי הודעתה של יוניון מוטורס,

"בכוונת יוניון מוטורס לשתף פעולה עם רשתות טעינה חשמליות אשר יאושרו על ידי המדינה, ללא בלעדיות עם ספק טעינה אחד, וזאת על מנת להעניק לצרכן את חופש הבחירה המרבי".

 

בשעת נסיעה באמצעות כוחו של מנוע הבנזין מתנהגת הפריוס פלאג אין הייבריד כמו טויוטה פריוס רגילה ומטעינה את סוללת הרכב החשמלית. במקרים שבהם בעל הרכב בוחר לטעון את רכבו משקע, זמן הטעינה הוא כשעה וחצי. על פי נתוני טויוטה, צריכת הדלק הממוצעת של הפריוס פלאג אין הייבריד היא 47.6 ק"מ לליטר.

 

מחירה של הפריוס פלאג אין נקבע ל-190 אלף שקל. לשם השוואה, מחיר טויוטה פריוס רגילה כיום הוא 158 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות