אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת מנרב חתמה על עסקת קומבינציה בשכונת דניה בחיפה צילום: נמרוד גליקמן

חברת מנרב חתמה על עסקת קומבינציה בשכונת דניה בחיפה

הפרויקט, שישתרע של שטח של 7 דונם, יכלול 2 מגדלי יוקרה בני 20 קומות. עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט - כ- 188 מיליון שקל

25.03.2013, 12:57 | שירלי ששון-עזר

חברת מנרב חתמה על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים להקמת פרויקט של 156 יחידות דיור בשכונת דניה בחיפה, כך עולה מדיווח שפרסמה החברה אתמול (א'). הפרויקט, שישתרע של שטח של 7 דונם, יכלול 2 מגדלי יוקרה בני 20 קומות. מנרב מקדמת כיום את הפרויקט להקמת החניון התת קרקעי ושני מגדלי אשפוז של בית החולים רמב"ם בעיר. בתחילת החודש התגלו אי הסכמות מהותיות בפרוייקט שעלותו מוערכת בכ-400 מיליון שקל אך לבסוף החליטה הנהלת בית החולים להמשיך את התקשרותה עם החברה. הפרוייקט הדניה הוא פרוייקט המגורים הראשון של החברה בחיפה.

עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט הינה כ- 188 מיליון שקל, כולל מע"מ והיקף הכנסות החברה הצפוי ממכירת הדירות הינו כ- 210 מיליון שקל, כולל מע"מ. על פי התב"ע הקיימת ניתן לבנות על הקרקע 76 יחידות דיור, אך כיום ישנה כבר תכנית חדשה לבניית 156 יחידות דיור שמקודמת בוועדות התכנון. בכוונת מנרב להתקשר בהסכם ליווי בנקאי לצורך מימון הקמת הפרויקט ולהערכתה ביצוע הפרוייקט צפוי להמשך 4.5 שנים.

הפרויקט יכלול דירות בנות 4-6 חדרים ופנטהאוזים. החברה תוציא לשיווק את המגדל הראשון שיכלול 62 יחידות דיור, כבר ברבעון הקרוב במהלך חודש יוני 2013. במסגרת עסקת הקומבינציה מנרב תעביר בין 34% ל- 37% מהדירות לבעלי הקרקע בהתאם לכמות היחידות הסופית שתאושר.

אבי ביתן, סמנכ"ל השיווק של חברת מנרב פרויקטים אמר כי מדובר בפרויקט המגורים הראשון של החברה בחיפה. "מנרב ממשיכה לבחור קרקעות זמינות לבנייה "בפינצטה", ולהגדיל את מגוון הפרויקטים שהיא משווקת". בטיפול בעסקה מצד מנרב פרויקטים שקדו חגי וילנסקי סמנכ"ל הכספים ומוטי רונס מנהל כלכלה והיזמות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות