אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וילת הפאר מושכת מתעניינים מחו"ל

וילת הפאר מושכת מתעניינים מחו"ל

כונסי הנכסים של הווילה המפוארת בכפר שמריהו האריכו את המועד להגשת הצעות. לפי הערכות מחיר הבית יעמוד על כ־30 מיליון שקל

27.03.2013, 08:27 | דותן לוי

כונסי הנכסים של הווילה היוקרתית שהועמדה למכירה בכפר שמריהו האריכו את מועד מכירתה עד 17 באפריל (המועד המקורי היה 24 במרץ), לטענתם בשל ריבוי הפניות שקיבלו לאחרונה לרכישת הבית. לדברי הכונס, עו"ד שמואל סלפוי, בעקבות פרסום המודעה למכירת הבית באתרים בעולם התקבלו פניות בין היתר ממתעניינים בשוויץ, באנגליה ובארצות הברית, וכן כמה פניות מגורמים ישראלים.

קראו עוד בכלכליסט

הווילה בכפר שמריהו הוצעה למכירה לאחר שבעליה, בני הזוג שירי ודוד ברקאי, נקלעו לחובות. מדובר בבית בן שלוש קומות ברחוב החבצלת על מגרש בשטח 1,780 מ"ר. הבית כולל בריכת שחייה, מערכת בית חכם, חימום רצפתי וחדר קולנוע ביתי. כחלק מהליך השיווק של הנכס פורסם בעבר סרטון מכירה של הבית במסגרת התוכנית "צינור לילה" בערוץ 10.

הווילה. בריכת שחייה וחימום רצפתי הווילה. בריכת שחייה וחימום רצפתי הווילה. בריכת שחייה וחימום רצפתי

לדברי הכונס, בשלב זה עדיין מוקדם לדבר על מחיר הווילה מכיוון שהוא נקבע רק לאחר שהרוכשים הפוטנציאליים מעבירים הצעות רכישה. בעלי הווילה, שעדיין מתגוררים בה, העמידו אותה בעבר למכירה ודרשו עבורה סכום חריג של 14 מיליון דולר (כ־53 מיליון שקל). גורמים המעורים במחירי הנדל"ן באזור מעריכים כי בתום הליך הכינוס יימכר הנכס בכ־28–30 מיליון שקל.

הבהרה: בעניין זה, בידיעה שפורסמה במדור ובאתר "כלכליסט" ב־18.3.13 בנוגע למכירת הווילה, נפלה טעות וצורפה אליה תמונה של וילה אחרת. אנו מתנצלים על הטעות בפרסום התמונה השגויה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות