אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלו, זה פייסבוק: שירות שיחות החינם לחברים מתרחב

הלו, זה פייסבוק: שירות שיחות החינם לחברים מתרחב

הרשת החברתית מאפשרת לגולשים בארה"ב, בריטניה ועתה גם בקנדה להתקשר בחינם אל חבריהם דרך אפליקציית המסנג'ר. השירות, שמציב תחרות לסקייפ ודומיו, עדיין אינו זמין בישראל

28.03.2013, 12:49 | נמרוד צוק
פייסבוק מרחיבה את דריסת הרגל שלה בשוק ה-VoIP: לאחר שהוסיפה בינואר אפשרות לשיחות קוליות ומשלוח הודעות מוקלטות בין משתמשי אפליקציית המסנג'ר שלה בארה"ב וקנדה, החברה מרחיבה עתה את השירות בשקט גם למשתמשים בבריטניה, שדיווחו בימים האחרונים על קבלת עדכונים לאפליקציה שכוללים את התכונות החדשות.

קראו עוד בכלכליסט

אופציית השיחה זמינה עתה הן בגרסת ה-iOS והן בגרסת האנדרואיד של פייסבוק מסנג'ר, אבל לא ברכיב הצ'ט שכלול באפליקציית פייסבוק המרכזית.

אפליקציית פייסבוק מסנג אפליקציית פייסבוק מסנג'ר. תכלול שיחות קוליות אפליקציית פייסבוק מסנג

היא מאפשרת להתקשר ללא תשלום לכל אדם אחר ברשימת אנשי הקשר שמשתמש באפליקציה המעודכנת, בדומה לשירות שמציעות סקייפ או וייבר.עם זאת, בשלב זה אין בה עדיין אפשרות לחייג למספרים רגילים. השיחה לא תלויה בסוג החיבור לאינטרנט ואפשר לבצע אותה על גבי WiFi או בחיבור סלולרי.

על אף שפייסבוק לא מחדשת פה הרבה, זמינות השירות ליותר ממיליארד משתמשי פייסבוק, שרבים מהם כבר רגילים להשתמש במסנג'ר כתחליף להודעות סמס, נראית כהרחבה משמעותית של האיום על יכולתן של חברות הסלולר להמשיך להרוויח לאורך זמן משיחות טלפון, וכצעד שיאיץ את מעברן למודל של אספקת חיבור נייד ומהיר לאינטרנט כשירות המרכזי שלהן.

מבדיקת "כלכליסט" עולה שהגרסאות החדשות עדיין לא זמינות למשתמשי האפליקציה בישראל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות