אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קפטן נבחרת בלגיה רכש את הקבוצה הגרועה במדינה צילום: רויטרס

קפטן נבחרת בלגיה רכש את הקבוצה הגרועה במדינה

קפטן מנצ'סטר סיטי וינסנט קומפאני החליט להשקיע חלק מההכנסות שלו ברכישה לא שגרתית - קבוצת הכדורגל הבלגית בלייד (FC Bleid)

02.04.2013, 20:00 | סוכנויות הידיעות

קפטן מנצ'סטר סיטי וינסנט קומפאני החליט להשקיע חלק מההכנסות שלו ברכישה לא שגרתית - קבוצת הכדורגל הבלגית בלייד (FC Bleid).

המועדון עצמו אינו זוהר במיוחד, למעשה בשלב זה הוא מדורג בתחתית D3B ,הליגה השלישית בבלגיה. המאזן שלהם - לאחר ששיחקו השנה 25 משחקים - עומד על 2 ניצחונות ו-19 הפסדים, ומאזן השערים עומד על מינוס 44.

אך הנתונים האלה לא הרתיעו את קומפאני, שתופס את הרכישה כהזדמנות לבנות את הקבוצה מחדש מהיסוד, החל משם חדש ועד לשינוי צבעי הקבוצה.

קראו עוד בכלכליסט

קומפאני במדי מנצ קומפאני במדי מנצ'סטר סיטי. מקבל כ-10 מיליון ליש"ט בשנה | צילום: אי פי איי קומפאני במדי מנצ

באתר חדש, בשם westartfromscratch.com, פרסם קומפאני, שזוכה לשכר של כ-10.8 מיליון ליש"ט בשנה ממנצ'סטר סיטי, מכתב אישי שבו הוא מסביר כי הוא מקווה שבלייד תייצג את "המחויבות שלו כלפי צעירי בריסל":

"צעירי בריסל, בכל האזורים, מהווים שילוב צבעוני אמיתי, ואני מאמין בכל ליבי באיכויות שלהם ובפוטנציאל הגלום בהם, שכרגע לא מוערכים מספיק. גדלתי בבריסל. אני אחד מהם ואני יודע שאם המאמצים יושקעו במקום הנכון, הם יוכלו לעשות הכל... אם רק תינתן להם ההזדמנות. הבחירה בבריסל מובנת מאליה, והבחירה להתחיל עם כדורגל ברורה גם כן: המשפחה שלי מנוסה בתחום. הוענקו לנו הזדמנויות והן נלקחו מאיתנו. אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים."

קומפאני המשיך: "ברצוננו להשקיע בכוח האדם, כך שהצעירים לא רק ילמדו מהי הדרך הנכונה לשחק, אלא גם יזכו לתמיכה באספקט החברתי של חייהם. הפרויקט הזה עוסק ביותר מקבוצה שהחברים בה בועטים בכדור.  איני עומד לעשות זאת לבדי. אני מקדיש את כל הזמן וההתמקדות שלי למנצ'סטר ולנבחרת בלגיה. הסיפור הזה בבריסל ייכתב על ידי צוות מקצועי בניהולה של אחותי. הם מכירים אותי היטב ויכולים ליישם את החזון שלי. ביחד עם ההנהלה הנוכחית, השחקנים והאוהדים שנבחר, ניקח את הזמן ונבנה מהיסוד בלי שום יומרה את מועדון בריסל שמגלם חיוביות ותשוקה ובעל משמעות".

קומפאני הוסיף שהאוהדים יבחרו שם חדש, סמל חדש, מדים חדשים וסיסמה חדשה למועדון. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות