אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה SIXT זכתה במכרז הליסינג של רשות הדואר צילום: יריב כץ

פרסום ראשון

שלמה SIXT זכתה במכרז הליסינג של רשות הדואר

מכרז הליסינג של רשות הדואר נחשב למכרז חריג בענף, מכיוון שהיא הציבה בו תנאי לא שגרתי לפיו חברת הליסינג הזוכה תהיה חייבת לרכוש את מלאי המכוניות המשומשות שלה, המונה כ-240 רכבים

03.04.2013, 10:06 | תומר הדר

שלמה SIXT היא הזוכה במכרז הליסינג של רשות הדואר, כך נודע ל"כלכליסט". מכרז הליסינג של רשות הדואר נחשב למכרז חריג בענף, מכיוון שהיא הציבה בו תנאי לא שגרתי לפיו חברת הליסינג הזוכה תהיה חייבת לרכוש את מלאי המכוניות המשומשות שלה, המונה כ-240 רכבים.

בסך הכול, עיקר הרכבים ששלמה SIXT תרכוש מרשות הדואר הם רכבים משנות היצור 2006 ו-2007. על פי נוסח מכרז הדואר המקורי, דרשו אנשי הרשות מן החברה הזוכה לרכוש את הרכבים בהוזלה של כ-40%.

מגרש מכירה של שלמה SIXT, צילום: עמית שעל מגרש מכירה של שלמה SIXT | צילום: עמית שעל מגרש מכירה של שלמה SIXT, צילום: עמית שעל

ל"כלכליסט" נודע שחלק מחברות הליסינג בחרו שלא להשתתף במכרז עקב הדרישה לרכוש את המכוניות המשומשות של הדואר. שלמה SIXT זכתה לאחרונה במספר מכרזי ליסינג גדולים, בינם נמנים מכרז הליסינג של הכנסת, במסגרתו מספקת החברה בימים אלה רכבים לחברי הכנסת החדשים. עיקר הרכבים שמספקת שלמה SIXT הם מדגמי אופל אינסיגניה, מאזדה 6 ומאזדה CX5.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות