אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שר החוץ הקנדי מקדם מיזוג פוטאש־כיל במסעדה בת"א צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

שר החוץ הקנדי מקדם מיזוג פוטאש־כיל במסעדה בת"א

ג'ון ביירד נפגש אתמול עם יו"ר החברה לישראל אמיר אלשטיין לארוחת צהריים מתחת למשרדי החברה לישראל וכיל

09.04.2013, 07:07 | גולן חזני

שר החוץ הקנדי ג'ון ביירד נפגש אתמול (ב') עם יו"ר החברה לישראל אמיר אלשטיין לארוחת צהריים במסעדת מסה ברחוב הארבעה בתל אביב, מתחת למשרדי החברה לישראל וכיל.  

קראו עוד בכלכליסט

השניים נפגשו לפני כחודשיים בדאבוס כדי לדון במיזוג האפשרי בין כיל לבין פוטאש הקנדית, וככל הנראה גם הפעם עסקה השיחה במיזוג.

אמיר אלשטיין, יו"ר החברה לישראל אמיר אלשטיין, יו"ר החברה לישראל אמיר אלשטיין, יו"ר החברה לישראל

שתי החברות והמדינה דיווחו עד כה כי לא נערכים מגעים לקידום עסקה. בסוף השבוע הביעו המדינה וכיל את עמדתן בנושא בדיון בעניין עובדי מפעלי ים המלח בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, ושתיהן טענו כי לא מתנהלים מגעים.

בפוטאש הכחישו נוכחות של נציגים מטעם החברה בארוחת הצהריים ומסרו כי בישראל אין נציגים של פוטאש מקנדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
אתמול ראיתי את התוכנית המקור בערוץ 10- פשוט לבכות.
צ'ק פוינט וטבע 2 חברות ענק - קיבלו הטבה מהמדינה בדמות הנחה במיסים. אדם פרטי על כל 100 ש"ח משלם 20 ש"ח מס הכנסה. החברות הגדולות על כל 100 ש"ח משלמות 4 ש"ח בלבד!!!!!! לא תשתגעו- טייקונים / אינטרסנטים פשוט ביזיון. עד פה הכול בסדר- ההיגיון שעומד מאחורי המהלך הזה שהם ירוויחו יותר ואת הכסף הזה הם ישקיעו במדינה - פיתוח של מפעלים וכו'. שוב עד פה הכול בסדר.... אז שלא כלום לא בסדר " החזירות היהודית " לכסף דאגה שהמנכלים של החברות פתחו חברות קש בסינגפור ( המיסוי הנמוך בעולם ) והעבירו את הרווחים לשם- כך הם לא צריכים לשלם מיסים. וכשהכסף חוזר ניתן לשלם אותו כדיבדנד לבכירים. החוב שלהם למדינה מסכם בכ-10 מליארד ש"ח, הקיצוץ שהאוצר מתכנן הוא 40 מליארד ש"ח. תבינו כמה זה משוגע, ואיך אנחנו מתנהגים במדינה שלנו. כל אחד טובתו לפני טובת הכלל- גם ככה הבעלים והמנכלים של חברות אלו מליארדרים אז מה זה משנה לכם עוד מליון לפה או לשם- מגעילים / חזירים / חסרי אחריות. אם אוכל אשקול פעמיים לפני שאקנה מוצר של טבע.
עידן , עידנים  |  09.04.13
לכל התגובות