אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החברות נטקום ותים מתאחדות

החברות נטקום ותים מתאחדות

החברה החדשה תיקרא תים-נטקום חיים מזרחי, יכהן כמנכ"ל החברה המאוחדת ולצדו ימשיך יוסי גז, בתפקיד מנכ"ל פעילות נטקום. לשתי החברות ביחד מחזור מכירות שנתי בהיקף של למעלה מ- 700 מיליון שקל

09.04.2013, 11:15 | כלכליסט

קבוצת מלם-תים מסרה בשבוע שעבר כי בישיבת דירקטוריון החברה שהתקיימה לפני חג הפסח הוחלט על מיזוג שתי החברות בקבוצה - תים ונטקום, לחברה אחת שתקרא מעתה תים-נטקום.

קראו עוד בכלכליסט

חיים מזרחי, מנכ"ל מלם-תים יכהן כמנכ"ל החברה המאוחדת ויוסי גז יכהן תחתיו כמנכ"ל פעילות נטקום, וינהל באופן מאוחד את כלל היחידות העסקיות של נטקום, כולל אגפי המכירות, השירות, ה Presale, אבטחת המידע ומערכות השו"ב.

במסגרת המיזוג תועבר הפעילות העסקית של מלם-תים אל תוך חברת נטקום ותאוחד פעילות ה- Back Office של שתי החברות, בתוכה אגפי התפעול, משאבי האנוש והכספים. חברת מלם - תים תמשיך לשמש כחברת האחזקות של הקבוצה.

תהליך מיזוג שתי החברות יושלם עד סוף חודש יוני הקרוב, בסופו של התהליך, מצפים בחברה כי תים-נטקום תהפוך לחברת תשתיות המחשוב מהגדולות בשוק הישראלי, ומעריכים כי מחזור הפעילות עסקית יעמוד על כ-700 מיליון שקל בשנה.

 שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם-תים, צילום: גרמי פלדמן שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם-תים | צילום: גרמי פלדמן  שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם-תים, צילום: גרמי פלדמן

שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם-תים מסר כי: "חברת תים-נטקום תספק פתרונות בכל תחומי התשתיות ותהווה קורת גג מרכזית, הן מבחינת מגוון והן מבחינת היקף הפתרונות."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות