אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק יהב ומטריקס השלימו פרויקט אחסון והתאוששות מאסון צילום: אביגיל עוזי

בנק יהב ומטריקס השלימו פרויקט אחסון והתאוששות מאסון

הפרויקט כלל הטמעה של שלוש מערכות אחסון ומערכת גיבוי מבית EMC. משך הפרויקט היה כחודשיים והיקפו הכספי הינו כמיליון שקל

11.04.2013, 13:28 | כלכליסט

חטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס השלימה לאחרונה פרויקט אחסון, גיבוי והתאוששות מאסון (DRP) עבור בנק יהב, בהיקף כספי של כמיליון שקל. הפרויקט מעניק לבנק יהב יכולת להתמודד עם נפחי מידע הולכים וגדלים ותיגבור יכולות ההמשכיות עסקית באתר ה-DRP.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט שארך כחודשיים והסתיים לאחרונה, הוטמעו שלוש מערכות אחסון בשלושת אתרי המחשוב של הבנק. באתר הראשי והמשני של הבנק הטמיעה מטריקס שתי מערכות אחסון אחוד מדגם 5500 VNX מבית EMC, המתאפיינות ברמת ביצועים גבוהה.

באתר השלישי של הבנק הוטמעה מערכת אחסון מסוג VNX 5300 מבית EMC, בעלת אינטגרציה גבוהה עם הסביבה הוירטואלית בבנק.

לצד מערכות האחסון הטמיעה מטריקס גם את מערכת הגיבוי Data Domain של EMC, המספקת יכולות דה-דופליקציה וגיבוי מהיר וסקאלבילי של נפחי מידע גדולים וכן את פתרון ה-DR, Recover Point אף הוא של EMC.

גדי דודיאן סמנכ"ל ומנהל אגף המחשוב והטכנולוגיה בנק יהב גדי דודיאן סמנכ"ל ומנהל אגף המחשוב והטכנולוגיה בנק יהב גדי דודיאן סמנכ"ל ומנהל אגף המחשוב והטכנולוגיה בנק יהב

לדברי גדי דודיאן ,סמנכ"ל ומנהל אגף המחשוב והטכנולוגיה בבנק, "בנק יהב נמצא במגמה מתמשכת של גידול מואץ בפעילות הבנקאית ,מהלך שמחייב אותנו להיערך בהתאם עם התשתיות להתמדדות עם נפחי המידע ההולכים וגדלים."

לדברי אבי גולדשטיין, מנהל חטיבת אינטגרציה ותשתיות במטריקס, "ביצענו בבנק יהב פרוייקט אינטגרציה מלא המשלב פתרונות של אחסון, גיבוי ו- DRP בשלושת אתרי המחשוב של הבנק. ארכיטקטורת הפתרון מתבססת על פתרון אחסון לשני אתרים עם סנכרון ביניהם וכוללת הגירה והתאמת תשתית וירטואלית מרכזית ופיזית בשניהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות