אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נייס תגן על מתקנים חיוניים בסן דייגו צילום: תומי הרפז

נייס תגן על מתקנים חיוניים בסן דייגו

הפתרון של נייס ישמש לניהול סביבה ביטחונית מורכבת ויתן מענה לצרכי האבטחה של שירותים ציבוריים במגוון מתקנים. המערכות מתבססות על פתרון VMS ומערכת ניהול גישה

11.04.2013, 15:27 | רפאל קאהאן

נייס הודיעה כי מחלקת השירותים הציבוריים של העיר סן דייגו תפרוס את הפתרונות NICE Situator ו-NiceVision Net בעיר על מנת לסייע באבטחת אספקת המים, וזאת בהמשך להזמנה שהתקבלה בשנת 2012.

קראו עוד בכלכליסט

סן דייגו היא העיר השנייה בגודלה בקליפורניה והשמינית בגודלה בארה"ב, ובה 1.3 מיליון תושבים. מחלקת השירותים הציבוריים מפקחת על אחת מהמערכות הגדולות והמורכבות במדינה לאחסון, טיפול ואספקת מים.

מערכת תשתיות המים בסן דייגו היא מהמורכבות בארה"ב, צילום: cc-by-sa מייקל קורדהי מערכת תשתיות המים בסן דייגו היא מהמורכבות בארה"ב | צילום: cc-by-sa מייקל קורדהי מערכת תשתיות המים בסן דייגו היא מהמורכבות בארה"ב, צילום: cc-by-sa מייקל קורדהי

"התחלנו לפני 13 שנים עם מנדט לאבטחת מאגר המים העירוני", מסביר טוני רואיז, מנהל האבטחה של התשתיות הציבוריות בעיריית סן-דייגו, "ככל שגדלנו, ניכר הצורך במערכת שתסייע לנו לנהל את כל המערכות".

מערך הפתרונות יאפשר ניטור של מתקנים המופעלים על ידי מחלקת השירותים הציבוריים של סן דייגו, לרבות מבנים מנהליים, מעבדות, תחנות שאיבה ומפעלי טיהור, וכן אתרים אחרים הדורשים פיקוח בטחוני כגון מאגרים וסכרים, בסך הכל מדובר ב-250 מתקנים. 

השלב הראשון של הפרויקט מתמקד באינטגרציה של מערכות ניהול ניטור הוידיאו NiceVision ובקרת הכניסה, כאשר שילוב מערכות וחיישנים נוספים מתוכנן לשלבים עתידיים.

"זהו כבוד גדול עבורנו כי סן דייגו בחרה בפתרונות שלנו להגנת מערכות אספקת המים שלה, מערכות החיוניות לתפעול היומיומי של העיר ולהגנת ולאבטחת תשביה", אמר ירון צואלה, נשיא החטיבה הבטחונית בנייס.

בתוך כך, שאלות שהופנו לנציגים של נייס במהלך מסיבת העיתונאים ביום רביעי על רכישה אפשרית של ורינט לא זכו למענה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות