אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדור הבא של  XBOX ישתלט לכם על הטלוויזיה

הדור הבא של XBOX ישתלט לכם על הטלוויזיה

הדגם הבא של קונסולת המשחקים הפופולרית מבית מיקרוסופט תחליף את ממשק השליטה של הממיר. כך, ניתן יהיה לשלוט בטלוויזיה באמצעות יכולות זיהוי התנועה של מצלמת הקינקט

11.04.2013, 19:06 | עומר כביר
קונסולת ה-XBOX החדשה, שמיקרוסופט עתידה לחשוף בשבועות הקרובים, צפויה להגדיל את חדירת החברה לתחום הבידור הביתי. היא תתפקד גם כממיר שיחליף את ממשק השליטה בטלוויזיה שמספיקים ממירי חברות הכבלים והלוויין, בדומה לממירי גוגל TV - כך מדווח אתר The Verge, על סמך מספר מקורות המכירים את תוכניות החברה בתחום.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, ניתן יהיה לחבר לקונסולת האקסבוקס את כבל הממיר שנהוג לחבר לטלוויזיה, כך שזו תשמש כמתווכת בין הממיר למסך. הדבר יאפשר למיקרוסופט להלביש על שידורי הטלוויזיה ממשק שלה, ליצור חוויית משתמש אחידה במעבר בין צפייה בטלוויזיה למשחק באקסבוקס וכן להעשיר את החוויה עם מגוון שירותי התוכן שכבר זמינים למשתמשי הקונסולה בארה"ב.

אקסבוקס 360, צילום מסך: flickr.com אקסבוקס 360 | צילום מסך: flickr.com אקסבוקס 360, צילום מסך: flickr.com

להעביר ערוצים בתנועות ידיים

המהלך גם יאפשר לחברה לנצל את הקינקט על מנת לאפשר למשתמש לשלוט בשידורי הטלוויזיה. לפי הדיווח, הדור הבא של קינקט יהיה בעל דיוק גבוה יותר, ויוכל בין היתר לזהות כמה אנשים בו זמנית עד לרמת תנועת העיניים שלהם – דבר שיאפשר בין היתר השהייה אוטומטית של השידור במקרה שבו שום צופה לא מביט במסך.

כן מדווח The Verge שמיקרוסופט שינתה את תוכניותיה להשיק ממיר ייעודי בשם אקסבוקס TV, שעל פיתוחו דווח לקראת סוף 2012. ממיר זה צפוי לכלות את כל יכולות הבידור של קונסולת האקסבוקס הרגילה, בהיעדרן הבולט של יכולות הגיימינג, ולכן להיות זול משמעותית ולספק לחברה דריסת רגל גדולה יותר בשוק הבידור הביתי. במקור תיעדה החברה להשיק את הממיר ביחד עם הקונסולה החדשה, ואולם לפי הדיווח כעת היא צפויה לדחות את ההשקה לתחילת 2014.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות