אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי פחות משנה בתפקיד: מנכ"ל אלווריון חזי לפיד התפטר

אחרי פחות משנה בתפקיד: מנכ"ל אלווריון חזי לפיד התפטר

עזיבתו של לפיד מצטרפת לעזיבה של דירקטורית נוספת בחברה, רובין הוק, כאשר רק לפני ארבעה חודשים עזב סמנכ"ל הכספים של החברה, ליאור שמש, את תפקידו

13.04.2013, 11:25 | ניר צליק

חזי לפיד, מנכ"ל אלווריון, התפטר מתפקידו ביום שישי האחרון, פחות משנה אחרי שנכנס לנעליו של ערן גורב, מנכ"ל אלווריון הקודם. עזיבתו של לפיד מצטרפת לעזיבה של דירקטורית נוספת בחברה, רובין הוק, כאשר רק לפני ארבעה חודשים עזב סמנכ"ל הכספים של החברה, ליאור שמש, את תפקידו. בתחילת השנה הנוכחית עזב דירקטור נוסף את החברה, דן ילון.

קראו עוד בכלכליסט

בתגובה להודעה על עזיבתו של לפיד צנחה מניית החברה ב-15.6% והיא נסחרת כעת לפי שווי שוק זעום של 20.7 מיליון דולר בלבד. מאז כניסתו של לפיד לכסא מנכ"ל החברה צנחה מניית אלווריון בכ-50%.

חזי לפיד חזי לפיד חזי לפיד

ההערכות הן כי לפיד והדירקטורית עזבו את תפקידם על רקע חילוקי דעות עם יתר חברי הדירקטוריון באשר למשא ומתן שמתנהל למכירת החברה לדיביטל לפי שווי של 40-50 מיליון דולר בעסקת מניות. ככל הנראה, השניים תמכו במכירת החברה ואילו יתר חברי הדירקטוריון, ביניהם יו"ר החברה, אנתוני מהאר, רוצים להשלים את שיקומה של אלווריון כדי להציף ערך לחברה ואז לבחון את דרכה שוב.

בשלושת הרבעונים המלאים שכיהן לפיד כמנכ"ל החברה רשמה אלווריון הפסד של 36.5 מיליון דולר והחברה שרפה 20.7 מיליון דולר למימון פעילותה השוטפת. קופת המזומנים של החברה הצטמקה מ-32 מיליון דולר בסוף הרבעון השני ל-14.4 מיליון דולר בלבד בסוף הרבעון הרביעי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות