אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פול מקרטני כבר שווה מיליארד דולר צילום: אי פי אי

פול מקרטני כבר שווה מיליארד דולר

מקרטני דורג כמוזיקאי העשיר בבריטניה זו השנה ה-25 ברציפות. במקום השני: אנדרו לויד וובר, כותב המחזה "פאנטום האופרה". ובאיזה מקום אדל?

14.04.2013, 17:39 | סוכנויות הידיעות

חבר להקת החיפושיות לשעבר פול מקרטני דורג כמוזיקאי העשיר בבריטניה זו השנה ה-25 ברציפות. את הדירוג של המוזיקאים העשירים במדינה עורך מידי שנה הסאנדיי טיימס. כך על פי אתר איי אף פי.

הונם המשותף של מקרטני ושל אשתו השלישית, היורשת ננסי שאוואל, מוערך במיליארד דולר. הונה של שאוואל לבד מוערך בכ-150 מיליון ליש"ט, על פי הדירוג.

פול מרקטני. יתחיל סיבוב הופעות עולמי ביוני, צילום: אי פי אי פול מרקטני. יתחיל סיבוב הופעות עולמי ביוני | צילום: אי פי אי פול מרקטני. יתחיל סיבוב הופעות עולמי ביוני, צילום: אי פי אי

מקרטני בן ה-70 עומד בראש דירוג הסאנדיי טיימס של המוזיקאים העשירים בבריטניה ובאירלנד מזה 25 שנה – למעשה מאז שהחל העיתון לפרסם את הדירוג ב-1989, אז היה הונו של סר מקרטני מוערך ב-80 מיליון ליש"ט. הזמר כתב לא פחות מ-50 להיטים שהגיעו לעשירייה הפותחת של מצעדי הפזמונים במשך שנותיו עם הביטלס, ולאחר התפרקותה עם להקת ווינגס שהקים, והן כזמר סולו. הוא יתחיל סיבוב הופעות עולמי בוורשה ב-22 ביוני.

הכותב אנדרו לויד וובר, שכתב כמה ממחזות הזמר המצליחים בכל הזמנים ובהם "פאנטום האופרה", "אויטה", ו"גי'זס כרייסט סופרסטאר", מדורג במקום השני עם הון של 620 מיליון ליש"ט. להקת US מדורגת במקום השלישי עם הון המוערך ב-520 מיליון ליש"ט.

אדל. המוזיקאית העשירה ביותר מתחת לגיל 30, צילום: אי פי אי אדל. המוזיקאית העשירה ביותר מתחת לגיל 30 | צילום: אי פי אי אדל. המוזיקאית העשירה ביותר מתחת לגיל 30, צילום: אי פי אי

במקום הרביעי מדורג סר אלטון ג'ון עם הון המוערך ב-240 מיליון ליש"ט ולאחריו ויקטוריה בקהאם בשיתוף בעלה הכדורגלן דייויד בקהאם עם הון המוערך ב-200 מיליון ליש"ט.

סולן להקת "הרולינג סטונס", מיק ג'אגר מדורג שישי עם הון המוערך בכ-200 מיליון ליש"ט ואחריו זמרת הסול אדל, שזכתה באוסקר על ביצועה לשיר הנושא מתוך סרט ג'יימס בונד האחרון "סקייפול", עם הון המוערך ב-30 מיליון ליש"ט. אדל אף זכתה לתואר "המוזיקאית העשירה ביותר מתחת לגיל 30".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות