אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יד ראשונה מרווק ב-60 מיליון שקל צילום: עמית שעל

יד ראשונה מרווק ב-60 מיליון שקל

אביב רייז מעמיד למכירה את הווילה ברמת השרון ששימשה לצילומי "הרווק"

17.04.2013, 09:24 | שירלי ששון-עזר
איש העסקים אביב רייז מעמיד למכירה את ביתו ברחוב למרחב שברמת השרון, כך נודע ל"כלכליסט".

מדובר בווילה ששימשה לצילומי העונה השנייה של תוכנית הטלוויזיה "הרווק". לפי כמה הערכות בשוק, שווי הנכס בשוק עומד על כ־60 מיליון שקל, הגם שישנם מתווכי נדל"ן סבורים שמדובר במחיר שיהיה קשה להשיג. הווילה שימשה לאחרונה לצילומי העונה השנייה של תוכנית הריאליטי שאותה מפיקה חברת ניהול פלוס ושמתוכננת לשיבוץ בלוח השידורים של ערוץ 10 בהמשך השנה, ושבמסגרתה מחפש הזמר דודו אהרון את בחירת לבו. מדובר בבית פרטי בן כ־1,000 מ"ר בנוי על מגרש בשטח של 2 דונם הכולל גם בריכה, מרתף ומבנה חיצוני קטן. הווילה נבנתה לפני כחמש שנים ותוכננה על ידי האדריכלית אורלי שרם. הווילה ממוקמת באחד הרחובות היקרים ברמת השרון.

וילה ברחוב המרחב ברמת השרון, צילום: עמית שעל וילה ברחוב המרחב ברמת השרון | צילום: עמית שעל וילה ברחוב המרחב ברמת השרון, צילום: עמית שעל

רייז החל את דרכו בעולם העסקים בשנות השמונים כשהקים את יורוטרסט, חברה למסחר במט"ח, אבל את היציאה מהאלמוניות הוא עשה בסוף שנות התשעים כשהשקיע בסטארט־אפ של נעם לניר, אמפייר אונליין (שהפך מאז לליוורמור). את תגובתו של רייז לא ניתן היה להשיג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
פטור ממס שבח=לא בדיחה אלא טימטום של רשויות המס= הנחה למקורבים לתשומת ליבכם!!!
חוקי המס במקום למסות לפי סכומים ורווחים ממסים לפי סיפורים.אם לאדם יש נכס אחד ששווה 100 מיליון שקל אז הוא פטור ממס. שבח.ואילו אדם שיש לו 3 נכסים ששויים הכולל 1.5 מיליון שקל משלם מס שבח.כי יש לו 3 דירות.והמסכן משלם והעשיר פטור.איפה ההגיון רשות מס מטומטמת הדואגת לעשירים!!!מה זה משנה כמה נכסים כמה דירות יש ?,צריך למסות לפי שווי הנכסים.אני בטוחה שזה לא יעמוד במבחן בג"צ חוק מושחת !!!שמישהו ירים את הכפפה וישנה את החוק הדפוק הזה. אותו הדבר גם לגבי מוריש .אם אדם מת ויש לו דירה אחת היורשים פטורים מתשלום מס שבח אם יש למת שתי דירות אז היורשים כן משלמים!!!
מנור , רמת גן  |  17.04.13
לכל התגובות