אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"המעצב המבטיח ל־2013" צילום: גלעד בר שלו

"המעצב המבטיח ל־2013"

נמשכת ההרשמה לתחרות הנערכת זאת השנה החמישית

17.04.2013, 08:58 | רוני קציר

גם השנה עורך "כלכליסט" את תחרות "המעצב המבטיח של ישראל", המעניקה במה למעצבי אופנה ומעצבי אביזרים ישראלים הנמצאים בתחילת דרכם, וחושפת אותם לבכירי תעשיית האופנה הישראלית ולציבור הרחב. התחרות מתקיימת בצל המשבר שפקד בשנים אחרונות את ענף האופנה הישראלית, המתמודד מול הרשתות הבינלאומיות הגדולות, מה שמקשה במיוחד על מעצבים ישראלים צעירים העושים את צעדיהם הראשונים בשוק.

משמאל אדווה ברונר עם דוגמנית הלובשת בגד בעיצובה, צילום: גלעד בר שלו משמאל אדווה ברונר עם דוגמנית הלובשת בגד בעיצובה | צילום: גלעד בר שלו משמאל אדווה ברונר עם דוגמנית הלובשת בגד בעיצובה, צילום: גלעד בר שלו

בתחרות, שתתקיים זו השנה החמישית, ישפטו בכירי תעשיית האופנה בישראל. בין השופטים בשנים קודמות: לאה פרץ, ראש מחלקת האופנה בבית הספר הגבוה להנדסה ולעיצוב שנקר; אתי רוטר, מנכ"לית משותפת בקסטרו; גדעון אוברזון, מבכירי מעצבי האופנה בישראל; דניאלה להבי, מעצבת התיקים והנעליים ואחרים. הזוכה בתחרות ייחשף בכתבה בכלכליסט ובהפקת אופנה של העיתון.

בשנה שעברה זכתה המעצבת אדווה ברונר למותג דואנדה. בשנים קודמות זכו בתחרות מעצבות האופנה תמי חומסקי והאחיות עינב והדס צוקר ומעצב הנעליים עודד ארמה.

בשבועיים האחרונים פרסם "כלכליסט" קול קורא בעמוד הפייסבוק של העיתון, ובו פנייה למעצבי אופנה צעירים להציג את מועמדותם לתחרות. עשרות מעצבים נענו לפנייה והגישו את מועמדותם. ההרשמה לתחרות תסתיים ב־24 באפריל. מעצבי אופנה ומעצבי אביזרים - תכשיטים, נעליים ותיקים - בעלי מותג עצמאי, הפועלים בשוק תקופה שאינה עולה על חמש שנים, מוזמנים להגיש את מועמדותם לכתובת fashion@calcalist.co.il.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות