אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלברייט משקיעה שלושה מיליון דולר בקומיוניטייק הישראלית

סלברייט משקיעה שלושה מיליון דולר בקומיוניטייק הישראלית

ההשקעה היא אסטרטגית ונועדה לפתח ולשפר טכנולוגיות גישה מרחוק לסמארטפונים, עבור שירותי התמיכה הטכנית של לקוחות כספקיות סלולר. בכיר בסלברייט: נשקלת אופציה לרכישת קומיוניטייק

21.04.2013, 13:37 | מאיר אורבך
סלברייט הישראלית משקיעה שלושה מיליון דולר בסטארט-אפ קומיוניטייק מיקנעם, שמתמחה בפיתוח טכנולוגיה לגישה מרחוק למכשירים ניידים. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

סלברייט היא חברה בת בבעלות מלאה של Sun Corporation, שנסחרת ביפן. כחלק מתנאי העסקה תחזיק סלברייט בשני מקומות חדשים ומשקיף במועצת המנהלים של קומיוניטייק.

 

לתקן את הסמארטפון שלכם מרחוק

העסקה מאפשרת לסלברייט להציע פתרון בדיקה ותיקון עבור טלפונים חכמים שיכלול את תכונות ההשתלטות, הבדיקה והתמיכה מרחוק של קומיוניטייק לשימוש על ידי נציגי שירות לקוחות.

תיקון הסמארטפון בעזרת השתלטות מרחוק. אילוסטרציה, צילום: שי ענבל תיקון הסמארטפון בעזרת השתלטות מרחוק. אילוסטרציה | צילום: שי ענבל תיקון הסמארטפון בעזרת השתלטות מרחוק. אילוסטרציה, צילום: שי ענבל

תכונות אלו מאפשרות לספקיות תקשורת לתת מענה לבעיות בסמארטפונים. הטכנולוגיה של קומיוניטייק מהווה חלק בלתי נפרד מפתרון ה- Multi-Channel Diagnostics של סלברייט.

קומיוניטייק נוסדה ב-2008 בין מייסדי החברה נמנים רונן ששון, לשעבר בכיר באמדוקס המכהן כמנכ"ל החברה, עמרי לביא, ערן קרפן, עמי פרלמוטר ושלו חוליו. ב-2009 גייסה החברה מיליון דולר מחברת ההשקעות של שמואל מנדזיצקי, ממייסדי מחסני חשמל. בקומיונטייק מועסקים כ-20 עובדים ביקנעם.

 

מוצרי סלברייט באתר החברה מוצרי סלברייט באתר החברה מוצרי סלברייט באתר החברה

 

סלברייט: זו השקעה אסטרטגית

 

סלברייט נרכשה ב-2007 על ידי התאגיד היפני סאן ב-17.5 מיליון דולר לאחר שהושקעו בה פחות מ-100 אלף שקל. מאז רכישתה המשיכה החברה את פעילותה בישראל. הפתרונות של סלברייט לספקיות תקשורת סלולרית מאפשרים העברת תכנים בין מכשירים, גיבוי ושחזור של תכנים ועוד. בסלברייט יש כיום 280 עובדים לעומת 35 עובדים כאשר נרכשה החברה על ידי סאן.

בשיחה עם "כלכליסט" אמר יוסי כרמיל, מנכ"ל משותף בסלברייט: "זו השקעה אסטרטגית שמטרתה לקבל שליטה על חלק מסל המוצרים של חברת קומיונטייק. אנחנו משקיעים אסטרטגיים ואותנו מעניין מוצר הגישה מרחוק של החברה. אנחנו לא משקיע פיננסי אלא רוצים לסייע לחברה לפתח את המוצר".

"אנחנו רק משקיעים כיום בחברה אבל בוחנים אופציה לרכישה מלאה שלה בעתיד", אמר יוסי כרמיל. "אנחנו נשפיע על המוצרים שהחברה תפתח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות